Toyota Carina E - nie wchodzi w obroty

Toyota Carina E - nie wchodzi w obroty

30 Sty 2011, 11:00

Witam,
Posiadam Toyotke Carine e 1.6+lpg z 94'. Pewnego dnia samochód zgasiłem i nie moglem już ponownie odpalić. Nie palił na 4cylindrze.Dodatkowo strzelał w kolektor ssący na gazie. Zrobiłem głowice i wymieniłem przewody zapłonowe.
Samochód odpalił i pracuje na wszystkich cylindrach na wolnych obrotach ale nie chce już wejść na wyższe obroty i ma słabą iskrę.Wie ktoś co może jej być? Bardzo proszę o pomoc :smile:

Z góry dziękuje, Fahren:]
Ostatnio edytowany przez fahren, 30 Sty 2011, 18:31, edytowano w sumie 1 raz
fahren
Nowicjusz

Miejscowość: żyrardów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili