Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 00:06

Witam. Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu w mojej Toyocie Land Cruiser HDJ 100 po najechaniu na delikatne wyboje wyłączają się wszystkie zegary na desce rozdzielczej łącznie z wycieraczkami i słabną światła. Natomiast po naciśnięciu pedału sprzęgła wszystko wraca do normy, ale do czasu ponownego najechania na małą nierówność. Proszę o odpowiedź co może być przyczyną.
toyota_lc
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 09:44

a jaki związek z elektryką ma sprzęgło?
rzuć okiem na przewody w alternatorze i posprawdzaj przewody masowe, pewnie jeden z nich jest mocno naderwany. :wink:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

Re: Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 23:26

Karson napisał(a):a jaki związek z elektryką ma sprzęgło?
rzuć okiem na przewody w alternatorze i posprawdzaj przewody masowe, pewnie jeden z nich jest mocno naderwany. :wink:

Właśnie nie mam pojęcia o co chodzi z tym sprzęgłem, natomiast kiedy naciskam pedał sprzęgła wszystko wraca do normy. Nawet kiedy trzymam nogę na pedale sprzęgla i jadę po wybojach wtedy tego problemu nie ma. Oczywiście że sprawdzę przewody.
toyota_lc
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5