Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 00:06

Witam. Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu w mojej Toyocie Land Cruiser HDJ 100 po najechaniu na delikatne wyboje wyłączają się wszystkie zegary na desce rozdzielczej łącznie z wycieraczkami i słabną światła. Natomiast po naciśnięciu pedału sprzęgła wszystko wraca do normy, ale do czasu ponownego najechania na małą nierówność. Proszę o odpowiedź co może być przyczyną.
toyota_lc
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 09:44

a jaki związek z elektryką ma sprzęgło?
rzuć okiem na przewody w alternatorze i posprawdzaj przewody masowe, pewnie jeden z nich jest mocno naderwany. :wink:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

Re: Toyota Land Cruiser hdj100 problem z elektryką

03 Mar 2010, 23:26

Karson napisał(a):a jaki związek z elektryką ma sprzęgło?
rzuć okiem na przewody w alternatorze i posprawdzaj przewody masowe, pewnie jeden z nich jest mocno naderwany. :wink:

Właśnie nie mam pojęcia o co chodzi z tym sprzęgłem, natomiast kiedy naciskam pedał sprzęgła wszystko wraca do normy. Nawet kiedy trzymam nogę na pedale sprzęgla i jadę po wybojach wtedy tego problemu nie ma. Oczywiście że sprawdzę przewody.
toyota_lc
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti