Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

07 Paź 2007, 18:45

Mam problem. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę pozbyć sie radia fabrycznego z Yarisa i zamontować normalne radio. Wbudowany jest beznadziejny kaseciak i nie mogę słuchać muzyki inaczej niż przez tą bezsęsowną kasetę z kabelkiem podłączonym do mp3. Pomóżcie. Co robić ? Da sie włożyć zwykłe radio, czy jestem skazany na słuchanie kaset. Jeśli da się coś z tym zrobić to gdzie, i jakie mogą być koszty takiego zabiegu?
zimskyyy
Nowicjusz

Miejscowość: Włocławek

Re: Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

03 Gru 2007, 18:12

Kolezanka ma ten sam problem, z tego co sie orientowała wiem ze to dosc droga zabawa (zreszta to odczucie subiektyne).
Sarah
Nowicjusz

Re: Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

04 Gru 2007, 18:02

A może tylko coś takiego kupić: [link wygasł] :P
Jacek
jaceknie
Początkujący

Miejscowość: Nowy Dwór Maz.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili