Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

07 Paź 2007, 19:45

Mam problem. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę pozbyć sie radia fabrycznego z Yarisa i zamontować normalne radio. Wbudowany jest beznadziejny kaseciak i nie mogę słuchać muzyki inaczej niż przez tą bezsęsowną kasetę z kabelkiem podłączonym do mp3. Pomóżcie. Co robić ? Da sie włożyć zwykłe radio, czy jestem skazany na słuchanie kaset. Jeśli da się coś z tym zrobić to gdzie, i jakie mogą być koszty takiego zabiegu?
zimskyyy
Nowicjusz

Miejscowość: Włocławek

Re: Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

03 Gru 2007, 19:12

Kolezanka ma ten sam problem, z tego co sie orientowała wiem ze to dosc droga zabawa (zreszta to odczucie subiektyne).
Sarah
Nowicjusz

Re: Toyota Yaris: Chcę zamienić radio wbudowane na swoje.

04 Gru 2007, 19:02

A może tylko coś takiego kupić: [link wygasł] :P
Jacek
jaceknie
Początkujący

Miejscowość: Nowy Dwór Maz.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Limitowana wersja Mazdy3 MPS Limitowana wersja Mazdy3 MPS
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS. Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, drift, 4
      JEEPnięty WRAK RACE RALLYEXTREME.PL 3
      ALT
      Audi A4 b6 quattro