Toyota Yaris czarne plamy na kokpicie po perfumie do aut

Toyota Yaris czarne plamy na kokpicie po perfumie do aut

07 Kwi 2014, 17:21

Witam,

niestety spotkał mnie bardzo nieprzyjemny problem. Otóż chcąc mieć 'pachnący' samochód kupiłam od firmy X perfum do aut. Przeczytałam na etykiecie, że można stosować perfum na wszystkie powierzchnie. Więc nie zastanawiając się psiknęłam na srebrny panel, kokpitu. Po pewnym czasie zdziwiłam się widząc krople jakby zaschniętej brudnej wody na panelu. Problem jest na tyle poważny, że żadne środki nie pomogły a mocniejszych boję się użyć.... Znacie jakieś skuteczne sposoby? chciałabym unikać kupna panelu z radiem...
Safri
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 04 1987
Auto: Toyota Yaris

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna
    Legenda powraca: seryjny, Golf GTI opuścił linię montażową fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. Premierowe auto to pięciodrzwiowy GTI z pakietem Performance w kolorze czerwonym Tornado ze sportowymi fotelami w klasyczną kratę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW i3 Concept Coupe, 08
      Jeep Grand Cherokee, Off Road, 2
      Treningowa Toyota Hilux Adama Małysza, off-road
      ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW, AUTO ZŁOM, KASACJA POJAZDÓW, SKUP AUT FOT. 4