Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

11 Wrz 2010, 00:42

Witam. Jestem na kupnie nissana primastar. jestem ciekaw czy nissan jest tak samo identyczny jak trafic z vivaro. Po wygladzie napewno ale czy silnik ma ten sam czy części z trafica czy vivaro podejdą bez problemu do primastara bo czytałem ze nissan ma droższe części. Pomóżcie
ambrek
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

Re: Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

11 Wrz 2010, 06:34

powinno być bez problemow http://www.forumsamochodowe.pl/vivaro-c ... ght=vivaro .Pozdrawiam :smile:
Pozdrawiam
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: Pug
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti