Transmiter, a muzyka z mp3

Transmiter, a muzyka z mp3

28 Sty 2012, 11:54

Cześć,

Mam w "swoim" samochodzie ( Daewoo Tico ) radio na kasety. W związku z tym, że auto pożyczam tylko na weekendy i jakieś większe wolne to nie opłaca mi się specjalnie do niego kupować radia ( po za tym nie mam tyle gotówki ). Ostatnio znalazłem różnego rodzaju Transmitery samochodowe. Chciałbym poznać Waszą opinie na ich temat. Dodam, że nie zależy mi na niewiadomo jakiej jakości dźwięku. Chodzi mi tylko o to, żebym mógł słuchać swojej muzyki z odtwarzacza mp3. Czy w moim przypadku taki transmiter będzie odpowiedni?

Pozdrawiam.
lachu543
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 12 2011
Auto: Daewoo Tico

Re: Transmiter, a muzyka z mp3

29 Sty 2012, 09:19

Nie wiem czy to dobry pomysł - sądząc po wypowiedziach użytkowników, transmitery z nóg nie zwalają .. Warto dodać kilka dych i kupić radio z USB i SD ..
[link wygasł]
[link wygasł]
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Transmiter, a muzyka z mp3

31 Sty 2012, 10:43

Witam na forum. Szkoda,że nie masz możliwości zakupu radia,to byłoby najlepsze rozwiązanie. Transmiter dostaniesz za około 30zł i jeżeli sporadycznie słuchasz muzyki,to wg mnie w zupełności wystarczy. Szukaj w dobrych sklepach internetowych.
Avde
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1998
Auto: Ford
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód