Transmiter radiowy- czy zadziała?

Transmiter radiowy- czy zadziała?

02 Paź 2010, 18:02

Czy jak zakupię transmiter usb np [link wygasł] i ustawie sobie na nim i w radiu tą samą falę to będzie mi poprawnie odtwarzał utwory z pendrivea mimo że mam urwana antane zewnętrzną i samo radio w sobie przerywa mi przez to? Czy do poprawnego działania transmitera musi być w 100% sprawna antena?
leachimg
Nowicjusz

Miejscowość: z zagranicy

Re: Transmiter radiowy- czy zadziała?

04 Paź 2010, 11:19

Moja antena była kiedyś wyrwana i teraz jest tylko włożona i transmiter działa, ale nie przekonasz się dopóki nie kupisz. To nie są duże pieniądze :)
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy

Re: Transmiter radiowy- czy zadziała?

05 Paź 2010, 12:59

Mam ten transmiter i też brak anteny :P Ale wszystko działa jak należy :) Choć lepsze są transmitery kasetowe, ale pokażcie mi teraz radio z kasetami :))
Saab 9-5 1999 r. 2.3 Benzyna TURBO! :D
Golf 4 2005 r. z blokadą S-LOCK Premium
yellowman
Nowicjusz

Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf Alltrack (2015) Volkswagen Golf Alltrack (2015)
    Volkswagen przedstawił nam nowy model Golfa w opcji terenowej, z dopiskiem Alltrack. Po wypuszczeniu na rynek Passata Alltrack, inżynierowie Volkswagena postanowili dalej iść w tym kierunku. Nowy Golf, wyglądający jak wyżej ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 2008
      Dziewczyny
      Strony zjazd, terenowa ciężarówka, Scania
      Mercedes-Benz 190 SL Cabrio