Transmiter + stare oryginalne oplowskie radio

Transmiter + stare oryginalne oplowskie radio

05 Wrz 2010, 14:34

Witam
Mam takie pytanko do ludzi mających doświadczenie z transmiterami. Nie stac mnie na dzien dzisiejszy zeby kupic sobie nowe radio, wiec pomyslalem o kupnie transmitera takiego w cenie 50 zł + przesyłka...mam tlyko taki dylemat ze posiadam w aucie jeszcze fabrycznie wmontowane radio philipsa na kasety i nie mam pojęcia czy z takim sprzętem nie wyrzuce pieniędzy w błoto kupujac transmiter :???: prosiłbym o porade co zrobic w tej sytuacji i czego moge sie spodziewac
tiomon
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co piesi robią na jezdni? Co piesi robią na jezdni?
    Może trudno w to uwierzyć, ale piesi leżą, siedzą i klęczą na jezdni. Ze statystyk policji wynika, że w 2016 roku zginęło w ten sposób w Polsce 81 osób, a 68 zostało rannych! Wśród wypadków spowodowanych ...
    [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4 [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2009 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Dacia Sandero I 1,6 - 87KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Alfa Romeo Brera
      Subaru Impreza, 1-8 mili
      spalanie2