Trasa Kielce - Łeba

Trasa Kielce - Łeba

24 Lip 2009, 14:56

Witam. Gdzieś za tydzień jedziemy nad morze. (środa lub czwatek) mimo tego ze to nie początek i koniec tygodnia spodziewam się wiekszego natezenia ruchu. Nie wybralem tej najglowniejszej trasy. Jade przez:
Kielce > Piotrków Trybunalski > tu odbijam na Łask > Sieradz > Turek > Konin > Inowrocław > Tu jest pytanie. Jechać na wrocław Czy na Bydgoszcz ? > Potem juz jest raczej jasne Autostrada do w strone Gdanska > Redów > Wejherowo > Łebork > Łeba.

Wybralem taka trase gdyz chociaz raz nie chce leciec na złamanie karku caly czas wyprzedzajac i denerwujac sie na inncyh kierowcow i ich styl jazdy.
Sa jakies utrudnienia na drodze ? remonty ? wahadełka itp ?
karolck
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

Re: Trasa Kielce - Łeba

07 Paź 2009, 05:37

W tych dniach JA wlasnie wracalem z Leby na Zakopane. przez CHOJNICE , SEPOLNO KRAJ, BYDGOSZCZ potem na Inowroclaw. Wiem ze z Leborka do Inowroclawia jechalem 4godz. Wyjezdzalem o 2.00 Miedzy Leborkiem a Sepolnem na trasie mozna sie nadziac na zwierzyne lesna ( sarny, dzik,i zajace, lisy) to zwierzaki stoja przy trasie.
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

Re: Trasa Kielce - Łeba

07 Paź 2009, 15:55

Ja mogę ci podpowiedzieć tyle,że między Sieradzem a Koninem drogi są fajne i nie ma dużego natężenia ruchu.Przynajmniej ja jeszcze nie trafiłem na korki na tych drogach.Dwa miesiące temu,jak jechałem z Grzymiszewa(10 km za Turkiem) do Lichenia,to drogi były dość fajne i spokojne.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006