Trasa Lublin - Bobolin k/Dąbek

Trasa Lublin - Bobolin k/Dąbek

12 Cze 2011, 15:44

Witam!
Wybieram się na za 2 tygodnie na wczasy do Bobolina k/Dąbek. Planuję jechać tak (wyjazd z Lublina o 2.00 w nocy):
Lublin-Warszawa-Płońsk-Sierpc-Chełmno-Tuchola-Chojnice-Człuchów-Biały Bór-Koszalin-Dąbki-Bobolin. I teraz mam prośbę do osób, które jechały może ostatnio taką trasą o informację o remontach, przebudowach itd. Szczególnie chodzi mi o odcinek Warszawa-Płońsk - wg. strony Targeo.pl jest tam masę utrudnień. Ciekawy jestem ile traci się czasu na tym odcinku. Za wszelkie porady z góry dziękuje.
Ps.
Może ktoś poleci mi jakąś inną wypróbowaną trasę, gdzie nie stoi się za bardzo w korkach?
darek_s74

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LS 500, V generacja, bok
      Volkswagen Passat kombi Alltrack
      BMW E30, drift
      VERVA Street Racing 2010