Trasa Rzeszów-Kraków

Trasa Rzeszów-Kraków

30 Lip 2010, 18:20

Orientuje się ktoś jakie panuja warunki na tej trasie ?
interesują mnie roboty drogowe, objazdy.
z góry dzięuje
ardat
Nowicjusz

Miejscowość: Kolbuszowa

Re: Trasa Rzeszów-Kraków

30 Lip 2010, 18:46

Na Podkarpaciu roboty drogowe w okolicach Sędziszowa, Ropczyc, Dębicy, Pilzna, dalej do Krakowa korki bywają w Brzesku na rondzie, przed Łapczycą i przed wjazdem na autostradę. Ostatni raz jechałem trasę 3 tyg. temu więc coś mogło się zmienić, ale to może ktoś inny odpisze
elmo
Początkujący

Miejscowość: KR/RZ/SG

30 Sie 2010, 15:32

Mogę dopisać tylko tyle, że niewiele się zmieniło chyba w ciągu tych kilku tyg. Wracając z Wrocławia od zjazdu z autostrady zaczął się korek (od takiego skrzyżowania ze światłami) do samej Łapczycy (chyba z godzinę w korku), potem może być zastój w brzesku. Potem do tarnowa się jedzie w sznurku za ciężarówkami (max 80km/h), potem można na obwodnicy Tarnowa trochę pospieszyć, ale tylko kilka km... Od tarnowa znowu ruch w korowodzie z innymi autami, ale do dębicy raczej bez robót drogowych (te odcinki już kończą). W okolicach Dębicy to się nie orientuję, ale są roboty od Dębicy do Ropczyc, potem właściwie trochę koło Sędziszowa, a dalej w korowodzie jeszcze kilkanaście km do Trzciany i stamtąd do Rzeszowa to już jak z bicza strzlelił :lol:
Generalnie od Krakowa do Ropczyc w dzień powszedni (czwartek) jechałem 4 godziny, bo szybciej się nie dało. Ale to też zależy od pory dnia, bo czasami w 2 godziny spokojnie też da się przejechać...
Powodzenia!
PS. Objazdów nie było, choć przed Łapczycą by się przydały...
smarekxy
Początkujący

Miejscowość: podkarpacie
Prawo jazdy od: 29 09 2000
Auto: Chevrolet Cruze 2.0 VCDI 175KM

21 Gru 2010, 21:59

Jadac ostatnio z Krakowa do Debicy to roboty drogowe w Debicy sie zakonczyly powstaly teraz ronda
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wysoka zjeżdżalnia dla dzieci
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton w terenie, 2
      Renault Alpine A110 Rajd Monte Carlo 1971 r.
      Z ulicy na tor - Poznań