Trójmiasto

Trójmiasto

27 Sie 2008, 12:15

Jak by kogoś interesowało,to prom przez Wisłę,koło jej ujścia do morza we wsi Mikoszewo kosztuje 10 zł od osobówki.
No a drogi przez Trójmiasto są szerokie i w miarę równiutkie.Ale jak to w każdym wielkim mieście jest spory ruch i na światełkach się korkuje.Jak ktoś zna miasto lub ma nawigację,to można te korki na głównych drogach(w szczególności na krajowej 1) ominąć jadąc przez miasto,w pobliżu morza.No a drogi z Mazur(ja jechałem od Mikołajek,a konkretnie Rudówki Starej),są eleganckie i jak na okres letni jest mały ruch.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Trójmiasto

28 Sie 2008, 00:12

Dziekujemy,z pewnoscia przyda sie ta informacja :)
Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.
Architek
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zgorzelec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...
    Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochód do driftu, Karolina Pilarczyk
      Lexus RC F, bok
      Ciężarówki, ciągniki
      Car audio, video 2007