Trudny wybór. Z wszystkim zmieścić się w 20 tyś.

Trudny wybór. Z wszystkim zmieścić się w 20 tyś.

10 Kwi 2016, 12:38

Witam :)
Mam do Was pytanie, szukam samochodu do 20 tysięcy :)
Z tym że w tej cenie chciałbym:
1) kupić samochód
2) zrobić wszystkie opłaty
3) wymienić najpotrzebniejsze rzeczy na początku "Filtry,oleje,rozrząd"

Obecnie mam znajomego handlarza który szuka mi od miesiąca samochodu... Ale prócz niego chciałbym Was jeszcze zapytać o poradę... Co Wy byście polecili?
Autka jakiego szukam to na pewno benzyniak, spalanie do 9-10L benzyny (nie chcę gazu), skóra lub półskórka w środku, 5 drzwiowy HB (może być ewentualnie kombi ale to w wybranych modelach) i ogólnie to dobrze wyposażony :) Chciałbym też aby posiadał duży wyświetlacz na kokpicie (navi nie jest konieczne) Kolor samochodu jakiś ciemny (odpada w 100 % kolor biały, srebrny i wszystko co jasne)
W chwili obecnej autka którego szuka mi handlarz to Opel Vectra C 1.8 GTS 122 KM.
Czy jesteście w stanie Wy mi coś jeszcze polecić ? Słucham Waszych propozycji na temat samochodów które macie i są sprawdzone (nie interesuje mnie opinia na temat samochodu którego nie mieliście, nie jeździliście ale oceniacie "bo ktoś tak napisał czy powiedział" )
Wiadomo szukam do 20 tyś ale gdyby wyszło 21 max 22 to też bym się skusił.

Zatem czekam na Wasze opinie, porady a nawet zdjęcia :)

Drugie pytanko... Jak ocenicie gości którzy pod nickami "DAS Auto" i "Omega1217" sprowadzają samochody, czy warto u nich zamówić? Bo z tego co czytałem na różnych forach to warto, ale może ktoś z Was zna ich bliżej?
Kubalaa
Nowicjusz

Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.7 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

Re: Trudny wybór. Z wszystkim zmieścić się w 20 tyś.

10 Kwi 2016, 13:12

Jak chcesz takie spalanie poszukaj Hondy Civic. Vectra z racji na gabaryt i masę i słaby silnik łyknie więcej.
Jak chcesz Vectre 2.0T jest wskazany. Lub mocniejsza wersja 1.8 140KM.
Z lpg możesz się po pewnym czasie zaprzyjaźnić koszt założenia instalacji szybko się zwróci.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Passat
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] C5 II 2,0 / Insignia 1,8 / Laguna III 2,0 / Avensis III 1,8 [D] C5 II 2,0 / Insignia 1,8 / Laguna III 2,0 / Avensis III 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 II 2,0 - 140KM - Opel Insignia ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kalkulator samochodowy
      WST 1/4 MILI
      Honda Civic vs Opel Corsa
      Nissan NV200, GDDKiA, samochody patrolowe