TTi

TTi

27 Sty 2008, 12:37

Ktoś wie jak sprawuje się radyjko TTi TCB 880 takie jak to - http://www.cb.net.pl/cena19__tti_cb_radio_tcb880.html.
Antenka do tego 1,8m Lemka.Czy to radyjko ma dobry filtr ANL i jak ogólnie sprawuje się w użytkowaniu?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: TTi

27 Sty 2008, 18:16

Czarne ladnie sie prezentuje, srebny troche tandetnie wyglada no wszystko co w aucie trzeba to ma w sobie ,wydaje sie ok i nie drogie .
artekk
Początkujący

Miejscowość: k-kozle

28 Sty 2008, 08:44

Racja - srebrny kolor nie pasuje do tego radyjka.Ale czarne prezentuje się bardzo dobrze i jest podświetlane na niebiesko,co daje i efekt i jest wygodne do użytkowania w samochodzie.Pytanie tylko,czy ma dobry filtr ANL i czy dobrze radzi sobie z szumami z eteru.Wszystkie potrzebne i przydatne funkcje są.A co najważniejsze,czy będzie dobrze spisywać się w Polonezie - nie wszystkie radyjka do Poldka pasują - nawet przy sprawnej instalacji,w niektórych radyjkach nie daje się całkowicie wyeliminować tego burczenia po uruchomieniu silnika.
I tak jeszcze na marginesie - co daje filtr ANL - redukuje szumy,czy zakłócenia silnika(to burczenie po uruchomieniu właśnie).Bo ostatnio usłyszałem dwie sprzeczne opinie na ten temat.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

29 Sty 2008, 20:54

ja jestem zdania ze lepiej kupic cos od presidenta , sprawdzone sa a te filtry to raczej redukuja szumy ja mam je wlaczone caly czas ale malo co daje prawie nic .www.president.com.pl
artekk
Początkujący

Miejscowość: k-kozle
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006