Tuba bassowa + wzmacniacz

Tuba bassowa + wzmacniacz

25 Maj 2010, 21:10

Witam jestem zielony w tych sprawach nie wiem czy warto wydać mniejsze pieniądze i kopić "jakąś tubę" czy poczekać i kupić droższą :) Więc tak pytanie wygląda tak szukam tuby ze wzmacniaczem najlepiej do 300 - 400 zł nie musi nie wiem jak mi tam walić w bagażniku tak że mi okna wybije :P ale żeby to już tez miało jakieś ręce i nogi :) Znalazłem parę lecz tylko wizualnie oceniam te głośniczki i tyle ze wiem co to sa watty:D więc nie znalazłem za duże pieniądze :) może wy mi dacie jakieś propozycje kupna :) Z góry dziękuję

A oto te tuby

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
juby666
Nowicjusz

Miejscowość: Mrągowo

Re: Tuba bassowa + wzmacniacz

01 Cze 2010, 05:25

Nie kupuj tuby tylko dołóż troche kasy i kup jakaś skrzynie basową, ma o wiele lepszy dzwiek a za nie duzo wiecej mozesz kupic cos fajnego (jesli nie jestes zbyt wymagajacy)

JBL GT5-12B + wzmak i kable ok 500-600zl ale na pewno lepiej bedzie gralo, choc teraz JBL ponoc juz tez made in china i w lepszych firmach tego nie zakladaja.

Mozesz tez wypatrzec cos z Blaupunkta, a jesli chcesz podejsc do sprawy powazniej to mysle ze cos z PowerBassa albo Magnata

Ogolnie wg mnie te tuby co pokazales to jedna wielka lipa, chyba ze nie chcesz zeby gralo tylko dudnilo zeby bylo Cie tylko slychac na osiedlu :)
zadzior123
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

09 Cze 2010, 11:54

Kiedyś przeglądając internet w poszukiwaniu jakiegoś poradnika jak zamontować głośniki w aucie znalazłem coś takiego. Może Ci się przydać.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787
Bez ognia, bez treści, bez idei, bez polotu wszystko stanie się tylko rutyną i szablonem.
Kostucha Drang
Nowicjusz

Miejscowość: ???

09 Cze 2010, 13:00

Za 400zł spokojnie znajdziesz jakiś zestaw skrzynia+wzmacniacz np- [link wygasł]
Ostatnio edytowany przez PrezesArtek, 09 Cze 2010, 18:39, edytowano w sumie 1 raz
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

09 Cze 2010, 16:33

Zadzior porównujesz powerbasa do magnata?? Czzy ty wiesz co to jest za firma magnat? To jest to samo co mevion tevion :neutral:
Servis Calibra
mikas24
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawiercie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili