Tuba do auta

Tuba do auta

27 Sie 2008, 18:58

Witam, chciałbym kupić do mojego passata b3 :) :wink: tube do bagażnika, w przodzie mam głośniki pioneer i radyjko JVC 4x50,
chcialbym sie zmieścić w kwocie 400 zł, nie zależy mi na tym aby rozrywało klape tylko żeby ładnie i ze smakiem duckało :) :) ,
w temacie jestem zielony więc proszę was o pomoc. Jednak mam juz pewne typy

[link wygasł]

http://www.swistak.pl/aukcje/3388211,SU ... -HURT.html

warto dodać tyle do zestawu z wzmacniaczem blaupunkt? moze ma ktoś inne propozycje. Czy moze lepsza tuba aktywna? Prosze o pomoc i pozdrawiam
pawelzam
Nowicjusz

Re: Tuba do auta

27 Sie 2008, 19:43

Chcesz kupić samą tube za 400 zł, czy tube+ wzmacniacz za 400zł??

Z tych dwóch propozycji wybrałbym tą druga. Lepszy wzmacniacz jest.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

27 Sie 2008, 21:52

Tube + wzmacniacz.
pawelzam
Nowicjusz

28 Sie 2008, 13:57

Witam,nie chce zakladac nowego tematu wiec pozwole sobie zadac moje pytanie wlasnie tu.Wiec czy zestaw przedstawiony przez kolege wyzej mozna zintegrowac z komputerem? Chcialbym aby taki zestaw lub podobny,urzedowal mi w domu :).Z gory dziekuje :)
Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.
Architek
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zgorzelec

28 Sie 2008, 14:46

Pewnie w jakiś sposób się da, tylko po co??
Za 400 zł możesz sobie kupić dobrą karte dźwiękową + dobre głośniki 5.1 do kompa, więc ja nie widzę sensu aby kupować tube ze wzamcniaczem do kompa.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

28 Sie 2008, 15:02

Bryza napisał(a):Pewnie w jakiś sposób się da, tylko po co??
Za 400 zł możesz sobie kupić dobrą karte dźwiękową + dobre głośniki 5.1 do kompa, więc ja nie widzę sensu aby kupować tube ze wzamcniaczem do kompa.

To wszystko juz mam ;) pytam poniewaz potrzebuje czegos wiecej,ale dzieki za podpowiedz
Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.
Architek
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zgorzelec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze
    Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, odbywających się w dniach 5-17 marca 2013 roku, SKODA zaprezentuje model Octavia Combi trzeciej generacji. SKODA kontynuuje swoją ofensywę modelową. Kilka ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

• Re: Tuba do auta

29 Sie 2008, 11:36

Na oby dwóch aukcjach przedstawiona nie jest Tuba tylko skrzynia w kształcie walca.
    Ale co do samych walców są mało praktyczne wiec może pomińmy je, a skupmy się na skrzyniach w kształcie jakiegoś sześcianu.

Jeśli masz głośniczki pioneer`a to nie pchaj tam balupunkta, wstaw również bas pioneer`a.
    Mogę Ci polecić dość popularne głośniki:

25 cm
    [link wygasł]

i 30 cm
    [link wygasł]

Obydwa głośniki pójdą na wzmacniaczu o mocy RMS 200W

Co do tego czy mozna podłączyć wzmacniacz samochodowy do komputera wraz z ta skrzynia która kolega zaproponował wyżej to owszem można.

Przy tej mocy wzmacniacz należy zasilić akumulatorem samochodowym o pojemności dajmy na to 45 Ah i następnie akumulator należy podpiąć pod odpowiedni prostownik.
    Jeśli natomiast chcemy tylko sprawdzić w domu głośnik i próba nie będzie zbyt długo trwała można wzmacniacz podłączyć pod sam prostownik, dobrze by było gdybyśmy posiadali prostownik z funkcja Boost wówczas prostownik daje większy prąd ładowania a to powoduje płynniejszą pracę wzmacniacza.
    maxidig
    Początkujący

Miejscowość: Toruń

• Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor 13.06.2010r
      11
      VW Golf II Diesel Syncro, ok. 300KM, 2
      Daihatsu Feroza SX, błoto