Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

29 Gru 2009, 22:43

Witam chciałem zapytać co siądzicie o tym Link Link 2 sprzęcie bardziej mi się podoba ten drugi. miedzy innymi chodzi mi o jakość dzwieku solidnośc wykonania sprzętu. Posiadam na taki sprzęt około 300 zł i chciałem się poradzić was. Może ktoś z was się już z takim zestawem spotkał lub go posiada. Jeśli macie inne propozycje chętnie je przejrze. Samochód to corsa B wiec moc nie musi być taka jak w autobusie :)

chciałem dodać jeszcze że radio to Pioneer 4x50 MOSFET, a głośniki to standardówki od opla blaupunkty:)
Ostatnio edytowany przez mcj 02 Sty 2010, 01:50, edytowano w sumie 2 razy
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006