Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

29 Gru 2009, 22:43

Witam chciałem zapytać co siądzicie o tym Link Link 2 sprzęcie bardziej mi się podoba ten drugi. miedzy innymi chodzi mi o jakość dzwieku solidnośc wykonania sprzętu. Posiadam na taki sprzęt około 300 zł i chciałem się poradzić was. Może ktoś z was się już z takim zestawem spotkał lub go posiada. Jeśli macie inne propozycje chętnie je przejrze. Samochód to corsa B wiec moc nie musi być taka jak w autobusie :)

chciałem dodać jeszcze że radio to Pioneer 4x50 MOSFET, a głośniki to standardówki od opla blaupunkty:)
Ostatnio edytowany przez mcj 02 Sty 2010, 01:50, edytowano w sumie 2 razy
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...
    Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Astra OPCExtreme
      Honda Civic - 185 KM, 190 NM
      Lexus LS F sport, na trasie
      Drezno Wrocław 2011 7