Tuba jbl

Tuba jbl

30 Gru 2010, 09:39

Witam,mam pytanie co do tej tuby: [link wygasł]
mniej wuecej mam taka sama moze obudowa troszke inna moc max 1000W Rms 250,na zime wyjelem ja z auta i mam takie pytanko czy ona przystosowana jest do napiecia samochodowego czy moze wytrzyma tez napiecie pradu domowego?bo chcialem w syl.pograc dluzszy czas na niej,sprawdzalem ja czy gra oczywiscie pod zmaka w domu i wali ladnie ale czy wytrzyma8-9 h grania na takim pradzie??????
predator2901
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: EPI
Auto: Opel Astra 2
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Tuba jbl

31 Gru 2010, 09:25

Przecież napięcie czy prąd nie ma tu nic do rzeczy. Jaki masz ten wzmacniacz domowy(model)?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód