Tuba jbl

Tuba jbl

30 Gru 2010, 09:39

Witam,mam pytanie co do tej tuby: [link wygasł]
mniej wuecej mam taka sama moze obudowa troszke inna moc max 1000W Rms 250,na zime wyjelem ja z auta i mam takie pytanko czy ona przystosowana jest do napiecia samochodowego czy moze wytrzyma tez napiecie pradu domowego?bo chcialem w syl.pograc dluzszy czas na niej,sprawdzalem ja czy gra oczywiscie pod zmaka w domu i wali ladnie ale czy wytrzyma8-9 h grania na takim pradzie??????
predator2901
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: EPI
Auto: Opel Astra 2
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Tuba jbl

31 Gru 2010, 09:25

Przecież napięcie czy prąd nie ma tu nic do rzeczy. Jaki masz ten wzmacniacz domowy(model)?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili