Tuba

Tuba

19 Sty 2009, 18:17

witam chce podlaczyc druga tube w bagazniku czy mosze prowadzic jeszcze jedna instalacje czy moge podlaczyc pod ta co juz mam
walerianczyk
Nowicjusz

Miejscowość: poznan

Re: Tuba

19 Sty 2009, 18:43

Muszisz zobaczyć na instalacji ile wytrzyma i czy da radę przy tych tubach.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

20 Sty 2009, 17:50

tuby nie sa mocne a instalacja to taka typowa ale dobra tylko martwie se o akumulator
walerianczyk
Nowicjusz

Miejscowość: poznan

20 Sty 2009, 20:30

Jak do motoru podłączałem i jeździłem po 3-4 godziny słuchając muzyki to aku nie nic nie oberwał.No ale tam jest tylko 200W więc nie ma takiej dużej mocy.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

25 Sty 2009, 21:58

Jak masz pożądny sprzęt to radzę słuchać dłużej na odpalonym silniku bo ako siądzie napewno.

A jak masz normalne standardowe kable to normalnie pociągną.
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący

Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006