Tuba

Tuba

19 Sty 2009, 18:17

witam chce podlaczyc druga tube w bagazniku czy mosze prowadzic jeszcze jedna instalacje czy moge podlaczyc pod ta co juz mam
walerianczyk
Nowicjusz

Miejscowość: poznan

Re: Tuba

19 Sty 2009, 18:43

Muszisz zobaczyć na instalacji ile wytrzyma i czy da radę przy tych tubach.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

20 Sty 2009, 17:50

tuby nie sa mocne a instalacja to taka typowa ale dobra tylko martwie se o akumulator
walerianczyk
Nowicjusz

Miejscowość: poznan

20 Sty 2009, 20:30

Jak do motoru podłączałem i jeździłem po 3-4 godziny słuchając muzyki to aku nie nic nie oberwał.No ale tam jest tylko 200W więc nie ma takiej dużej mocy.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

25 Sty 2009, 21:58

Jak masz pożądny sprzęt to radzę słuchać dłużej na odpalonym silniku bo ako siądzie napewno.

A jak masz normalne standardowe kable to normalnie pociągną.
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący

Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota RSC, przód
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Volkswagen Golf I, piękne hostessy
      Kandydatki na MISS, 2