Tunig do Seat Corboda 1995 r.

07 Lut 2008, 17:31

Wiecie co ja bym sobie tylko kupił ta komcuwke chyba by dała dzwiek bez pozostałych czesci.Aha i jakie polecacie do mojego autka bo jest duzo wydechów basowych.Do 300 zł znalazło by mi się coś??Aha i jakie szczegóły wam podac.Ja mam seata Cordobe i nic nie zaszkodzi na silnik
DAMIAN1122334
Początkujący
 
Posty: 72
Miejscowość: Rzeszów

07 Lut 2008, 19:54

Ja mam mugena WM Sport i jego bym Ci właśnie mógł polecić. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Tłumiki te nie są drogie, na allegro kosztują już od 190 zł i porównując wśród znajomych zauważyłem ze właśnie one najlepiej dają basem :wink: Ale oczywiscie jeśli chcesz wygar bardziej prestiżowej marki jak Ulter to również czemu nie.
Pozdro.
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

07 Lut 2008, 20:33

Wiecie co ja bym sobie tylko kupił ta komcuwke chyba by dała dzwiek bez pozostałych czesci.Aha i jakie polecacie do mojego autka bo jest duzo wydechów basowych.Do 300 zł znalazło by mi się coś??Aha i jakie szczegóły wam podac.Ja mam seata Cordobe i nic nie zaszkodzi na silnik


P.S.Nie znam sie na firmach byle zeby firma była zaufana nic przez allegro i zeby był basowy dzwięki.I żeby mu nic nie zaszkodziło.
DAMIAN1122334
Początkujący
 
Posty: 72
Miejscowość: Rzeszów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Test Volvo V90 2018r. D4 190KM Inscription
    Udostępniono mi, w celu przetestowania, Volvo V90 z 2018 r. Samochód ten był w bogatej wersji wyposażenia Inscription oraz posiadał kilka istotnych dodatków. Atutem był dwulitrowy, czterocylindrowy silnik diesla, ...
    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...