Turbo Audi A3

Turbo Audi A3

15 Lis 2015, 14:53

Witam posiadam Audi a3 1.9 Tdi 90,rok 99 i mam taki problem,rozszczelnił mi sie ten plastik od turba,tylko nie wąż tylko plastik,zakleiłem to ale znów sie rozszczelniło i nie ma wgle turba w zwiazku z tym moglby mi ktos napisac jak fachowo nazywa sie ten plastik i ile takie cos bedzie mnie kosztowac (mam nadzieje ze wiecie o jakim plastiku mowie:D)
rafik5544
Nowicjusz

Re: Turbo Audi A3

25 Lis 2015, 08:01

Pytanie czy dostaniesz sam plastik czy też musisz kupić cały wąż od intercoolera do sprężarki,turbo nie załączy się,ponieważ zasysa powietrze w próżni i dlatego.
Salko
Początkujący

Auto: Seat Leon
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili