Turbo serwis Wrocław

04 Maj 2016, 13:28

Witam wszystkich serdecznie. Mam uszkodzona turbinę w samochodzie. Dokładnie chodzi o to że bardzo gwiżdże. Ten gwizd zaczyna irytować sąsiadów więc postanowiłem podjechać do [ warsztatu] . Niestety nie dowiedziałem się jaki może być koszt naprawy tylko takie ogólne koszty. Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej. Jakie jest wasze doświadczenie w tej sprawie. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 04 Maj 2016, 19:57, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Bojax
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

29 Sie 2016, 16:47

Bojax napisał(a):Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej
Oddać do regeneracji lub kupić nową. Używana może długo nie pociągnąć, a jak dobrze zregenerują to dostaniesz gwarancje i dłużej pojeździsz.

Rozumiem, że chodzi o sprężarkę od silnika 2.5 CRD?
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Chiny włączają hybrydy do programu elektromobilności
    Chiński rząd ogłosił, że uwzględni samochody hybrydowe w programie wspierania elektromobilności jako kolejną kategorię niskoemisyjnych aut. Nowe przepisy, które wejdą w życie w styczniu 2021 roku, mają na celu zwiększenie ...
    Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...