Turbo serwis Wrocław

Turbo serwis Wrocław

04 Maj 2016, 14:28

Witam wszystkich serdecznie. Mam uszkodzona turbinę w samochodzie. Dokładnie chodzi o to że bardzo gwiżdże. Ten gwizd zaczyna irytować sąsiadów więc postanowiłem podjechać do [ warsztatu] . Niestety nie dowiedziałem się jaki może być koszt naprawy tylko takie ogólne koszty. Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej. Jakie jest wasze doświadczenie w tej sprawie. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 04 Maj 2016, 20:57, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Turbo serwis Wrocław

29 Sie 2016, 17:47

Bojax napisał(a):Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej
Oddać do regeneracji lub kupić nową. Używana może długo nie pociągnąć, a jak dobrze zregenerują to dostaniesz gwarancje i dłużej pojeździsz.

Rozumiem, że chodzi o sprężarkę od silnika 2.5 CRD?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3295
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A8 D3..
      Drift, BMW E46
      Skład Jury
      BMW Concept 4 Series Coupé, przód