Tychy - Giżycko

Tychy - Giżycko

19 Lip 2008, 12:53

Witam.3 sierpnia wybieram się na Mazury i będę wdzięczny za informacje o drogach,którymi zamierzam jechać - chodzi oczywiście o mniejsze i większe remonty,które powodują korki.
Zamierzam jechać tymi drogami Tychy - Poitrków Trybunalski E75(1).Przed Piotrkowem Trybunalskim w prawo przez miejscowość Bujny do skrzyżowania z DK12 i dalej E67 przez Tomaszów Mazowiecki,Rawę Mazowiecką do Mszczonowa.W Radziejowicach za Mszczonowem skręcam na DW579 na Grodzisk Mazowiecki,Błonie,Leszno,Nowy Dwór Mazowiecki.W Nowym Dworze na E77(7) do Płońska i z Płońska DK50 na Ciechanów.Z Ciechanowa DW 617 na Przasnysz i z Przasnysza DK 57 na Szczytno i ze Szczytna DK58 do Mrągowa i Rynu.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Tychy - Giżycko

30 Lip 2008, 09:22

Co do warunków, to nie pomogę, ale pozdrów Kisajno ode mnie jak będziesz na miejscu... ;)

Mieszkałem w Giżycku prawie 1.5 roku - a dokładniej nad samym jeziorem Kisajnem, między Giżyckiem, a Pierkunowem - polecam tamtejsze lasy - grzyby można było kosą kosić (ale uwaga na nisko latający ołów :D ) ...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Rok produkcji: 1990

Tychy - Giżycko

01 Sie 2008, 08:42

No będę zważał na ołów,a tym bardziej,że grzbki lubię zbierać.Nie wiem tylko czy będę miał na to czas,bo plany mam ambitne - Mrągowo,Święta Lipka,Trójmiasto,Krynica Morska,Władysławowo i Hel,Wilczy Szaniec,Frombork,Malbork,Kanał Ostródzko Elbląski,Augustów,Jeziora(Mamry,Śniardwy itd).Tak że palny napięte.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Rok produkcji: 2000

Re: Tychy - Giżycko

02 Sie 2008, 15:05

wiem tylko tyle że droga na Piotrków Trybunalski ( krajowa 1 ) jest dość nie bezpieczna szczególnie skrzyżowanie w ,, Jeżowie "
o ile będziesz przez tą miejscowość przejeżdżał.
Samochód jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą a tuning podstawą ;-)
conest997
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: Olsztyn
Auto: BMW E36 coupe 2.0 170 km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili