Uaz z silnikiem Andorii

20 Kwi 2016, 15:40

Witam, jak już wspomniałem moje pytanie będzie dotyczyło Andorii 4C90 którą chcę zamontować do swojego Uaza. Mianowicie chciał bym zacząć od tego czy silnik faktycznie pasuje do uaza? Jeśli tak to jakich przeróbek trzeba dokonać? Z tego co się orientuję prawdopodobnie miska olejowa musi być zmodyfikowana i w pewnym sensie wygląda to na prosty zabieg obracając miskę o 180 stopni jednak czy w praktyce jest to możliwe? Chciał bym się również dowiedzieć czy "połączenie" skrzyni, sprzęgła z silnikiem odbywa się za pomocą obudowy od uaza czy jednak potrzebna jest od Lublina z którego mam silnik? I na jakiej zasadzie ma to wyglądać?
Z góry dziękuję za informację
Pozdrawiam :yes:
mikip2
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Uaz 469
Typ: Terenowy

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...
    Mercedes-Benz klasy C - samochód do driftu
    Klasa C jest autem zbudowanym według podobnych założeń co IS Lexusa czy BMW serii 3. Model stworzono głównie z myślą o podróżowaniu w komforcie, ale i nim bez większych trudności poszalejemy bokiem na torze. ...