Ubezpieczenie pojazdu w Link4

Ubezpieczenie pojazdu w Link4

12 Cze 2009, 09:11

Czy ktoś z szanownych posiada Polisę w Link4 ? Planuję się tam ubezpieczyć .
chodzi mi o uzyskanie zniżki 3% z tytułu polecenia . Ja dostane 3 % ty 50 PLN . Potrzebuję tylko nazwisko ubezpieczonego miejscowość zamieszkania .
Moje GG : 1601058
Demo2009
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

Re: Ubezpieczenie pojazdu w Link4

17 Cze 2009, 13:37

Demo2009 napisał(a):Czy ktoś z szanownych posiada Polisę w Link4 ? Planuję się tam ubezpieczyć .
chodzi mi o uzyskanie zniżki 3% z tytułu polecenia . Ja dostane 3 % ty 50 PLN . Potrzebuję tylko nazwisko ubezpieczonego miejscowość zamieszkania .

A wiesz więcej o znizkach tudzież promocjach jakie w tej chwili mają? Planuję zmienić ubezpieczyciela na tańszego i właśnie się nad Link 4 zastanawiam.
koras33
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa

10 Lip 2009, 09:49

koras33 napisał(a):
Demo2009 napisał(a):Czy ktoś z szanownych posiada Polisę w Link4 ? Planuję się tam ubezpieczyć .

A wiesz więcej o znizkach tudzież promocjach jakie w tej chwili mają? Planuję zmienić ubezpieczyciela na tańszego i właśnie się nad Link 4 zastanawiam.

Jesli chodzi o zniżki w linku to tutaj macie info o najnowszej - http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_74 ... stach.html Natrafiłem przed chwilą przy porannym przeglądzie prasy:)
wroclek
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa

18 Sty 2012, 16:45

Spróbuj w Liberty Direct - tanio jest. Chwalą się w reklamie, że Rzeczpospolita umieściła ich na drugim miejscu. Nie dyskryminują młodych kierowców i można się ubezpieczyć przez Internet. CHociaż analogowo też - w multiagencjach jest.
contiki
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2011

02 Lut 2012, 15:44

Co jakiś czas na rynku pojawiają się atrakcyjne zniżki od poszczególnych ubezpieczycieli,więc myślę,że warto się nad tym zastanowić i wybrać najlepszą ofertę. A opinii na forum jest naprawde wiele.
Krzytronik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Audi A3 2002 1.9

24 Lut 2012, 15:30

Odnośnie dodatkowych zniżek na OC i AC to w Link4 nie ma teraz możliwości uzyskania dodatkowej zniżki za kod promocyjny. W ich kalkulatorze nadal znajduje się ta pozycja ale temat ten jest już nieaktualny.

Dla tych, którzy nie wiedzą - You Can Drive to platforma ubezpieczeniowa online Ergo Hestii.

Czasami na daną grupę aut zniżki za kod organizuję także Alianz Direct.
dominicue
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań
Auto: Seat Cordoba Vario
Silnik: ASV
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

• Re: Ubezpieczenie pojazdu w Link4

27 Lut 2012, 10:49

Teraz jest taka konkurencja i wybór,że mało kto w tym wszystkim się orientuje- no może oprócz przedstawicieli handlowych. Swego czasu byłem w LiNK 4 i nie narzekałem,jednak teraz po zmianie samochodu postanowiłem się przenieść. Chodzi głównie o tańsze OC wraz z pakietem AC.
    Exedy24
    Początkujący

Auto: AUDI A4

17 Mar 2012, 21:27

Czytałem raport o ubezpieczeniach OC. Wynikało z niego, że jesteśmy wierni jednemu ubezpieczycielowi. Możemy ubezpieczyciela zmieniać co rok. Tymczasem ok. 80% z nas nie dokonuje zmian i pozostaje przy tym ubezpieczycielu co w roku poprzednim. Tymczasem okazuje się, że gdy rok temu np. Link 4 miał najlepszą ofertę, to już teraz może mieć inny ubezpieczyciel... .
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili