Uderzenie przy cofaniu

Uderzenie przy cofaniu

21 Wrz 2016, 20:26

Czesc,
tak jak w temacie rzeklem sprawa stala sie na osiedlu gdy cofalem zeby wyjechac. zagapilem sie na liczniki i skrecilem na pamiec bez uprzedniego popatrzenia w lusterko i na nieszczescie bylo tam auto (inna sprawa ze lekko wystawalo no ale...) w ktore uderzylem. Szkody takie jak w zalaczonym zdjeciu, ja mam lekko zarysowany tyl w 2 miejscahc. I tu rodzi sie moje pytanie. Zostawilem kontakt wiec sprawa obyla sie bez policji. Czy bede musial zaplacic cos (jesli tak mniej wieej ile) z mojej kieszeni? Czy naprawa auta tej osoby pojdzie z mojego ubezpieczenia? Dziekuje za pomoc i miego wieczoru
szymus96
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 06 1996
Auto: Alfa Romeo
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Uderzenie przy cofaniu

21 Wrz 2016, 20:31

Przepraszam ale nie moge wstawic zdjecia (jpg), gdy klikam "dodaj plik" wyskakuje napis brak pliku i zdj sie nie zalacza wiec daje link
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=57E5A9D1
szymus96
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 06 1996
Auto: Alfa Romeo
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Uderzenie przy cofaniu

22 Wrz 2016, 08:36

Jeżeli tylko masz wykupione OC, to nie musisz się niczego obawiać.

Ta polisa właśnie po to jest, by chronić kierowcę w takich sytuacjach przed finansowymi konsekwencjami. Kiedy kierowca uszkodzonego auta skontaktuje się z Tobą, podasz mu numer swojej polisy OC i tyle.

Chyba że nie chcesz tracić żadnych zniżek na OC. Wtedy możesz spróbować dogadać się z kierowcą uszkodzonego auta, że z własnej kieszeni wypłacisz mu sumę potrzebną na naprawę.
Ubea
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Auto: Opel Astra
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili