Udi a4 b5 1995 r

udi a4 b5 1995 r

27 Paź 2014, 23:39

Witam. Kupiłem niedawno audi a4 b5 1995 r z silnikiem 1.6
Auto w trakcie diagnostyki u mechanika, ale ja się nie pokoje bo to moje pierwsze auto, tym bardziej jak dziś odwiedziłem mechanika to jego mina sugerowała że na razie nie wie co z autem jest.
Auto jak dłużej postoi to odpala za 2, 3 razem, łatwiej go odpalić z samym sprzęgłem niż ze sprzęgłem i gazem.
auto na 2, 3 biegu traci moc i muli strasznie, jak trochę się nim pojeździ to jest trochę lepiej. Auto wydaje się lepiej śmigać na gazie niż na benzynie.
Czytam różnego rodzaju fora i wyselekcjonowałem następujące przyczyny:
Kolektor dolotowy
zawór N75
zawór EGR
przepływomierz
Macie jakieś sugestie ?
zlociszek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 01 2014
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi a4 b5
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006