Układ GMR

Układ GMR

23 Lut 2013, 12:02

Witam. Mam taki problem poniewaz jeszcze nie mam samochodu nie znam sie dobrze na mechanice a w szkole dostalem referat ze musze opisac Układ GMR dla wybranego przez siebie auta. Szukałem troche w necie ale nie moge nic znalesc co to jest to gmr
jedrek326
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Układ GMR

24 Lut 2013, 11:36

jedrek326 napisał(a):Szukałem troche w necie ale nie moge nic znalesc co to jest to gmr

Bo pawdopodobnie biega o EGR...Pokukaj dobrze a wtedy napisz o co Ci faktycznie biega... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

24 Lut 2013, 14:34

No własnie chodzi mi o GMR :P z tego co sie troche dowiedzialem jest to skrot od gigantyczny magnetoopor i jest to niby stosowane we wszelkich czujnikach jazdy jak np: abs tylko nie wiem zabardzo jak to dziala ;p. bo mam za zadanie opisc ten uklad ;/
jedrek326
Obserwowany

Auto: Nie mam

25 Lut 2013, 00:25

jest cuś takiego (Giant Magneto Resistive), stosuje się w elektronice, automatyce i diagnostyce (przykładowo czujniki położenia tłoków, przepływomierze itp najczęściej wykorzystywane w dyskach twardych do komputerów :mrgreen: ) zjawisko odkryte w 88 roku, więc i technologie w miare nowe bo opracowane po `97 roku bodajże (chyba IBM zapoczątkował wykorzystywanie technologii GMR)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006