Umycie zamazanych szyb

Umycie zamazanych szyb

24 Wrz 2012, 19:40

WItam,

Ostatnio próbowałem wreszcie uporać się z zamazanymi szybami, smugi (czy jakkolwiek to nazwać) są po stronie wewnętrznej. Zwykły płyn do mycia okien nie zdaje egzaminu. Czytałem gdzieś, że bardzo dobrze z takim czymś radzi sobie denaturat, jednak obawiam się, że może on uszkodzić folie przyciemniające.

Wie ktoś czym mogę wyszorować te szyby tak by nie zniszczyć folii ?

Pozdrawiam
bejronix
Nowicjusz

Re: Umycie zamazanych szyb

24 Paź 2012, 18:44

Sam denaturat na pewno może je uszkodzić,więc proponuję raczej skorzystać z dobrych środków do mycia szyb,czego do tej pory używałeś i zawiodło?
Dbajoauto
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2007
Auto: BMW M3

24 Paź 2012, 19:24

Byłem w punkcie przyciemniania szyb i fachowiec powiedział, że to nie jest brud tylko klej. Bym musiał folię zdzierać, więc podziękuje jednak ;)
bejronix
Nowicjusz

25 Lis 2012, 11:01

No w przypadku jeżeli to klej,wówczas faktycznie będzie ciezko i w sumie to chyba się nie opłaca. Co innego gdyby było to zwykłe zabrudzenia. Spróbuj jednak denaturatem,powinno dac radę.
ZmienOlej
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 1991
Auto: BMW M3

04 Lut 2013, 00:01

A ja nie wiem czy bym wytrzymał z takimi oknami, które mają smugi :P
franzz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

06 Lut 2013, 14:18

Ja mam bardzo podobnie,dla mnie muszą być krystalicznie czyste,żądna nawet najmniejsza smuga nie wchodzi w grę:) Daj znać czy któryś z powyższych sposobów okazał się tutaj skuteczny.
Ozon24
Nowicjusz

Auto: BMW 525
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006