Uniwersalny programator pamięci eeprom ecu,immo airbug itp.

Uniwersalny programator pamięci eeprom ecu,immo airbug itp.

13 Sie 2013, 16:29

Witam wszystkich:)
Zawodowo zajmuje sie programowaniem i obsługą obrabiarek CNC a hobbistycznie mechaniką i diagnostyką komputerową oraz informatyką. Ostatnio zaczęło mnie interesować zagadnienie programowania układów scalonych w motoryzacji i nie tylko < kości BIOS itp>, kupiłem stacje lutowniczą <hot air i kolba> załatwiłem pare sterowników ecu i poduszek <podobno uszkodzone> i troche sie tym pobawiłem ale nie wiem teraz jaki programator kupić:( chce na początek wydać 500 zł to taki programator do testów i prób. Czytałem na różnych forach i sam już zgłupiałem:/, moim pierwszym pomysłem był Programator Willem AT3 ale kiepskie opinie na jego temat czytałem, później coś takiego PROGRAMATOR XPROG M ale też jest kiepsko:/. I tu prośba do osób które w tym zagadnieniu działają lub mają pojęcie co kupić żeby nie żałować <tylko nie przekraczając podanej kwoty> bo sam już nie wiem :(. Z góry dzięki i pozdrawiam:).

Ps sory za błąd w temacie:/ <airbag> teraz zauważyłem:D
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód