UNO KOMBI

UNO KOMBI

20 Lip 2006, 23:05

Od niedawna jestem szczesliwym posiadczem Fiata UNO 1.0 KAT FIRE:) i to autko zostalo sprowadzone i jestem jego pierwszym wlascicielm w polsce, podczas calego procesu rejstracyjnego, nawet juz na samym poczatku na przegladzie pan "przegladacz" wyczytal w dokumentach zagranicznych ze moj uniak to KOMBI niezle jaja co nie :) autko to jest 3 drzwiowe, moze wie ktos dlaczego tak jest, mi sie wydaje ze moze to kiedys byl VAN ale moge sie mylic :)
laciu
Początkujący

Miejscowość: Siepraw

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Hyundai i20 WRC
      Moto Piknik Tychy 2007
      ALT