Urodziny chłopaka - przejazd "driftowozem"?

Urodziny chłopaka - przejazd "driftowozem"?

30 Wrz 2015, 08:36

Witam, szczerze nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale przeszukałam pół internetu i nadal nie znalazłam odpowiedzi. Mój facet ma za jakiś czas urodziny, bardzo interesuje się motoryzacją. Zastanawiałam się czy da się gdzieś w Warszawie załatwić przejazd takim typowym driftowozem po torze. Czy wie ktoś czy można gdzieś wynająć, wykupić taki przejazd? Np tak żeby pojezdził najpierw z kierowcą a potem żeby dali jemu polatać pod czujnym okiem właściciela? Dałby radę bo już trochę jezdził różnymi samochodami ale nigdy takim samochodem naprawdę przystosowanym do driftu tylko wiadomo, czym się dało i zastanawiam się czy to w ogóle możliwe w Wawie/okolicy. Wiem że bardzo by się z tego cieszył tylko nie wiem gdzie się zwrócić, ktoś coś? :)
takatam
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] A4 B7 2,0TFSI / 325i e90 / IS 250 mk2 / Legacy IV 3,0 / S60 I 2,4T [D] A4 B7 2,0TFSI / 325i e90 / IS 250 mk2 / Legacy IV 3,0 / S60 I 2,4T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy min. 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2006 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B7 2,0 TFSI - 200KM - ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Car audio, video 2007
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      1-4 mili, Lancia Delta, Ford Mustang
      Monster Truck Bucked Up, 2