Uruchomienie Radia MEDION MD42540

Uruchomienie Radia MEDION MD42540

10 Kwi 2010, 14:34

Posiadam Radio MEDION MD4250 i mam problem iż nie chce się włączyć, nie wyświetla się nic, natomiast świeci się dioda pod panelem i mogę wkładać i wyjmować płytę i jeszcze dodam ze "pika" gdy nacisnę jakiś przycisk na panelu lecz nic się nie włącza ;/ radio było sprawne lecz gdy po jakimś czasie nie używania wsadziłem do samochodu i nie wiem teraz jak je się uruchamia ;/ co możne być tego przyczyną ze nie mogę go uruchomić ?

Jeśli ktoś miał doczynienia z czymś takim to prosił bym o odpowiedź co możne być nie tak albo jak je w ogóle włączyć bo nawet nie posiadam instrukcji.

jakieś pomysły?? możne chociaż czy takie radia maja zabezpieczenia albo czy to uszkodzenie, bo nie wiem o co temu radiu biega. I nie wiem czy oddać do naprawy czy radio jest sprawne.

dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
tomekccoolloo
Nowicjusz

Miejscowość: Skierniewice

Re: Uruchomienie Radia MEDION MD42540

25 Kwi 2010, 13:05

nie podłączyłeś napewno 1 kabelka z tyłu :) też tak mialem przy swoim radiu. sprawdz czy podłaczyłeś wszystkie kable
pyra2010
Nowicjusz

Miejscowość: koło
Prawo jazdy od: 01 01 2008
Auto: VA BORA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Niesłyszący na drodze Niesłyszący na drodze
    Liczba osób mających problem ze słuchem szacowana jest na 10%-15% wszystkich mieszkańców globu. W Europie problem ten dotyka około 80 mln osób. W Polsce liczba ta szacowana jest na około 1 mln. Terminem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moja Bella ;)
      Nissan Skyline GTR w oczekiwaniu na zielone światło
      Porsche Boxter Cabrio
      BMW E30 Coupe, drift, 13