Utrzymanie silnika w sprawności

utrzymanie silnika w sprawności

28 Cze 2016, 06:58

Jeżdżę na motocyklach enduro , tam remont to jakieś 10 tyś km ( ktm exc 450) ja robiłem już takie remonty. Teraz mam nowe moto i dolewam do każdej wymiany Archoil ar9100 (nanoboran potasu), Nie znajduje do tego preparatu żadnych niezależnych badań, ale jest chwalony itd.
Pytania:
1.czy to jest kolejne badziewie AR9100 ?
2.czy to w sumie to samo co żrący militec-1?
3. co lepsze Bishop orginals czy ten ar9100 lub czy są podobne ?
3. gdzieś czytałem że Bishop to sulfonianem wapnia czy to prawda , czy ma coś jeszcze i co ?
Ordon
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 12 1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: peugeot
Silnik: 1,9 hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: utrzymanie silnika w sprawności

28 Cze 2016, 19:48

A kto ci takich głupot naopowiadał, że Militec jest żrący ? To bardzo dobry produkt i należy go stosować możliwie najszerzej. Co zaś ostatniego punktu, to Bishops i Militec to praktycznie to samo, z tym że Militec jest 5x tańszy.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili