UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

26 Cze 2012, 15:49

Największe partacze jakich udało mi się poznać to AP Serwis z Milowic ul.Saturnowska 16
http://www.ap-serwis.com.pl/ Auto trzymali dwa miesiące i oddali w takim stanie że w innych warsztatach chwytali się za głowę i kazali zgłaszać na policję. Nie mówiąc o tym jakie pieniądze za to wzięli. Nawet lakieru nie potrafili porządnie dobrać. Przy okazji uszkodzili dodatkowo parę rzeczy szybę, lakier i felgę. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia !!! Ja prawdopodobnie będę zgłaszał sprawę do sądu, gdyż nie odpowiedzieli na moje dwa wezwania do poprawek.
Martenso
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Mitsubishi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili