UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

26 Cze 2012, 15:49

Największe partacze jakich udało mi się poznać to AP Serwis z Milowic ul.Saturnowska 16
http://www.ap-serwis.com.pl/ Auto trzymali dwa miesiące i oddali w takim stanie że w innych warsztatach chwytali się za głowę i kazali zgłaszać na policję. Nie mówiąc o tym jakie pieniądze za to wzięli. Nawet lakieru nie potrafili porządnie dobrać. Przy okazji uszkodzili dodatkowo parę rzeczy szybę, lakier i felgę. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia !!! Ja prawdopodobnie będę zgłaszał sprawę do sądu, gdyż nie odpowiedzieli na moje dwa wezwania do poprawek.
Martenso
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Mitsubishi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód