UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

26 Cze 2012, 15:49

Największe partacze jakich udało mi się poznać to AP Serwis z Milowic ul.Saturnowska 16
http://www.ap-serwis.com.pl/ Auto trzymali dwa miesiące i oddali w takim stanie że w innych warsztatach chwytali się za głowę i kazali zgłaszać na policję. Nie mówiąc o tym jakie pieniądze za to wzięli. Nawet lakieru nie potrafili porządnie dobrać. Przy okazji uszkodzili dodatkowo parę rzeczy szybę, lakier i felgę. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia !!! Ja prawdopodobnie będę zgłaszał sprawę do sądu, gdyż nie odpowiedzieli na moje dwa wezwania do poprawek.
Martenso
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Mitsubishi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...
    Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Palenie gumy, Suzuki GSX-R, 3
      Nissan 200SX S14, drift car
      Porównanie: C3 Picasso, Honda Jazz III, Kia Venga, Nissan Note I, Opel Meriva B
      BMW 328i Cabrio, tył