UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

26 Cze 2012, 16:49

Największe partacze jakich udało mi się poznać to AP Serwis z Milowic ul.Saturnowska 16
http://www.ap-serwis.com.pl/ Auto trzymali dwa miesiące i oddali w takim stanie że w innych warsztatach chwytali się za głowę i kazali zgłaszać na policję. Nie mówiąc o tym jakie pieniądze za to wzięli. Nawet lakieru nie potrafili porządnie dobrać. Przy okazji uszkodzili dodatkowo parę rzeczy szybę, lakier i felgę. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia !!! Ja prawdopodobnie będę zgłaszał sprawę do sądu, gdyż nie odpowiedzieli na moje dwa wezwania do poprawek.
Martenso
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Mitsubishi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6 [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 - 120KM - Ford ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A8 L extended, miejsca dla pasażerów, wnętrze
      Mercedes GLE Coupe, przód
      Złota kierownica 2010
      Trial Lędziny 2014 czerwiec