UWAGA na autozniemiec.otomoto.pl Jodłowno kolbudy

• Poinformuj znajomych na Facebook-u o tym wątku
  • Poinformuj innych ludzi na Wykopie o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Twitter-ze o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Blip-ie o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na GG o tym wątku

UWAGA na autozniemiec.otomoto.pl Jodłowno kolbudy

Post» 22 Lip 2011, 11:31

Koleś sprzedaje zalane auta, może faktycznie nie bite ale na pewno zalane, przynajmniej część z nich! Na placu stoi dużo bardzo fajnych samochodów, młode roczniki, niskie przebiegi, wcale bym się nie zdziwiła jeżeli są przekręcone. Wszystkie w idealnym stanie, wyczyszczone, wypolerowane. Koleś deklaruje, że można jechać na serwis (pewnie przekupił najbliższe), że ma czujnik lakieru, który udostępnia. Chciałam kupić auto forda mondeo 2007 r, na pierwszy rzut oka bez zarzutu! Zaczęłam przyglądać się szczegółom, zardzewiała zapalniczka, zardzewiałe elementy w silniku, porozklejane niektóre elementy. Niby nic takiego, ale moje obawy potwierdził kolega, który jest w tej dziedzinie specjalistą i serwisant z Forda, że takie elementy nie mają prawa być zardzewiałe w takich rocznikach. Sprzedawca na każdy zarzut miał gotową odpowiedź, A bo długo stało, a bo Niemcy ciągają dlatego rozklejone, a bo nie używana zapalniczka to zardzewiała. Dziwne, bo jak przyjechałam drugi raz z kolegą to zapalniczka już była wyczyszczona. Widocznie wcześniej przeoczył taki drobny szczegół. Za pierwszym razem zarzekał się, że absolutnie auto z rejonów gdzie powodzi nie było, za drugim razem jak powiedziałam, że auto zalane na 100% to już nawet nie próbował się bronić, tylko puścił buraka. Także nie polecam!
megoln
Obserwowany

Auto: ford
Interesujące?
7

Re: UWAGA na autozniemiec.otomoto.pl Jodłowno kolbudy

Post» 22 Lip 2011, 11:31

Reklama
Redakcja

Auto: Samochód osobowy

Post» 04 Kwi 2012, 21:51

A mi się wydaje, że to chyba jakies pomówienie lub atak konkurencji. Z tego co wiem Panowie są dość znani na Pomorzu z handlu autami i siędzą bardzo długo w tym biznesie. Daje głowę, że nie powozliliby sobie na manewry tego typu tym bardziej przy autach takiej klasy, wiadomo, że to są to auta używane ale w końcu ktoś się też pod nimi podpisuje i odpowiada za ich ewentualne wady nie tak jak na giełdzie płać i potem szukaj wiatru w polu, albo na auto handlu, który po sprzedaży iluś tam szrotów czy szczepów znika z mapy polski hahaha :D :D :D
Ostatnio edytowany przez witold71, 16 Kwi 2012, 13:20, edytowano w sumie 1 raz
witold71
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 01 2000
Auto: Astra H 2007
Interesujące?
5

Post» 04 Kwi 2012, 23:46

TEŻ MI SIĘ TAK WYDAJE, SAM KUPOWALEM TAM U NICH AUTO 1,5 ROKU TEMU, W ZIME NA ZAMOWIENIE BRATU SPROWADZILI BUSA POZA TYM POLECILEM ICH TEZ JUZ NIE JEDNEJ OSOBIE W PRACY I Z TEGO CO WIEM ICH AUTA NA BRAK ZAINTERESOWANIA TO NIE NARZEKAJĄ, A TO O CZYMS JUZ CHYBA SWIADCZY ??

POZDRO :D :D
Ostatnio edytowany przez adasm, 05 Kwi 2012, 00:51, edytowano w sumie 1 raz
adasm
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 05 1997
Auto: Au A4 Lift 2001 AFN
Interesujące?
1

Post» 05 Kwi 2012, 00:47

Dziwi mnie to co Pan pisze bo wg mnie ktoś chyba nie wie jak wygląda auto po powodzi ? Bo po powodzi to już nic do niczego nie będzie się nadawać nawet blachy trzeba malować bagażnik zakamarki, komora silnika całe wnętrze, elektryka itd pleśnią i rdzą zajdą. Nawet jak się cały środek wymieni to i tak będzie śmierdzieć zgnilizną, stęchlizną błotem i zostanie odór jak od zdechłych kotów, kolega woził z Francji ale na części je rozbierał bo to do czego innego się nie nadawało, nawet później problem cześci z takiego było sprzedać. :mrgreen:

A tym bardziej dziwi fakt, że TAKI znawca z FORDA’a nie wie, że elementy silnika niemalże wszystkich marek ze stopu aluminium są produkowane nawet głupie uchwyty czy rurki niemalże wszystko, a aluminium jak suche to się utlenia i w aucie już 2-3 letnim będzie gorzej wyglądało niż w nowym, bo prostu zajdzie nalotem (kamieniem) mało tego nawet silnika wodą nie trzeba myć bo wystarczy, że auto pod chmurką stoi i też motor skamienieje, a śrubki ze stali rdzawym nalotem zajda, żeby tak nie było motor musi być zaoliwiony :mrgreen: ale wtedy mechanik powie motor do remontu ale jak skamieniały to mechanik (a raczej praktykant :mrgreen: ) mówi po powodzi :mrgreen: czy to ford czy to mercedes materiał nie ma różnicy w jednym i drugim aluminium będzie wyglądało podobnie, chociaż silniki, bo blachy to i roczne mercedsy potrafią na karoserii rdzewieć to wtedy znowu mądry praktykant :mrgreen: by powiedział może wszystkie po powodzi są ????!!! BUHAHAHA
Jednakże w FORD'zie materiały i wykończenia wnętrza jednak są delikatniejsze dorównują mesiowi z lat max 90tych ale to już inna sprawa :mrgreen:
Trzymajta Sie. MC WAWA
Maniacwawa
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 02 1990
Auto: Vectra OPC
Interesujące?
1

Post» 05 Kwi 2012, 10:24

Pozdrawiamy konkurencje :mrgreen:
Oczywiście jest to absolutna nieprawda, dementuję tę pogłoskę, jakimś cudem po roku dostaliśmy te info od naszego klienta, który przez przypadek znalazł tę opinię i musze powiedzieć, że sprzedaż auta po powodzi to bardzo poważny zarzut, a tym tym bardziej wyczyn, który nikomu nie mógłby ujść na sucho bo chyba auta już nic gorszego z wypadków losowych spotkać nie może, takie auto prędzej czy późnej i tak wróciłoby do sprzedawcy z przeznaczeniem na żyletki bo chyba nikt takim smierdzielem jeździć by już nie chcial. Poza tym chciałbym zaznaczyć iż Pan o nicku "MEGOLN" wymyślił historyjkę nie spójną co świadczy o tym, że w innym temacie mniej więcej o tym samym czasie napisał, że ten kto wtedy auto pokazywał absolutnie się zarzekał, a tu pisze, że przytaknął i na dodatek puścił buraka mmm bardzo ciekawe poza tym jak ktoś pracuje w serwisie forda to nie wierze żeby nie wiedział jak typowy ford wygląda pod maską ewidętnie Panie "MEGOLN" coś tu jest nie tak z tą historyjką. NIGDY U NAS NIE BYŁO AUTA PO POWODZI ANI NIE BĘDZIE i nie życzymy takiego zakupu, a raczej miny nawet konkurencji :!: :!: :!:

Sprzedajemy auta nie nowe z salonu i nie z gwarancją tak jak salony ale napewno jakościowo te z wyższej sfery selektywnie wybierane zadbane auta, nie zajechane, nie po powodzi, nie po kradzieży, nie po przekładkach z anglików i nie zeskrobanych spod tira ulepów, których potem po sprzedaży nie trzeba się wstydzić ani zmieniać miejsca prowadzenia biznesu czy numeru telefonu jak to niektórzy powiadają sprzedał kilka ulepów i tyle go widzieli :!:

Zapraszamy na nasze strony średnio co tydzień kilka nowych aut w ofercie:

arek-auto . otomoto . pl
autozniemiec . otomoto . pl
moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=8954068

Pozdrawiam Forumowiczów i naszych Klientów :D :D :D
Ostatnio edytowany przez arq 08 Kwi 2012, 22:52, edytowano w sumie 11 razy
arq
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1998
Auto: Codzień inny :)
Interesujące?
3

Post» 05 Kwi 2012, 11:56

Heh na bez-wypadkowe.net zbanowani to poszli ratować swoją "reputację" na inne forum (czyt. tutaj). http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... a%C5%84ska

btw. Najlepiej byłoby gdyby tych jednopostowców sprawdził jakiś Admin bądź moderator ;)
Moja Laguna łamie stereotypy :P Potrzebujesz kodu do radia to pisz GG: 10696273.
Roadkiller
Aktywny

Zdjęcia: 1
Miejscowość: Ch-ce
Interesujące?
0

Post» 05 Kwi 2012, 13:14

Ja tego ukrywać nie bede bo tez handlarz jestem, a opinie o handlarzach są jakie są najlepiej wszystkich do jednego wora spakowac. Szczerze wam powiem, ze i tak wolalbym kupic uzywane jakies zadbane nawet uszkodzone już zrobione albo do zrobienia i samemu zrobic u kogos zaprzyjaznionego niz nowe w salonie kazdy wam to powie no chyba ze ktos zarabia miliony no to sory vine tu haha bogaci zyja inaczej. Ale zara mnie tu zjada bo handlarz jestem to taki biedny bo nie z salonu :mrgreen:
handGST
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 05 1987
Auto: A6 C5
Interesujące?
0

Post» 11 Wrz 2012, 20:23

Znalazłem coś takiego,
[link wygasł]

chciałem kupić Focusa z Jodłowna, jednak po sprawdzeniu po nr VIN ewidentnie wyszlo ze auto nie jezdzilo w Niemcach a w Holandii,
22.jpg
11.jpg

niby jest zarejestrowane w Niemcach ale co to za problem przerejestrowac auto z Holandii do Niemiec zeby podniesc range pochodzenia :)

Nie wiem co o tym myslec ale widze tu jakas kombinacje :-(
Sajmoni
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 1990
Interesujące?
2

Post» 10 Lis 2012, 19:22

Odświeżając temat,
wyżej pokazany focus nadal stoi :-)

11.jpg

przebieg zmniejszył się o 1000km :-), nr VIN usunięto z ogłoszenia, no i cena spadła o 3tys.

Czy nadal są osoby, które uważają że samochody o tego Pana są OK?

PS Zresztą przyglądając się stronce tego Pana można łatwo zauważyć, że autka które "trochę" już stoją zaczynają mieć mniejsze przebiegi :-)
Sajmoni
Nowicjusz

Interesujące?
2

Post» 08 Lut 2013, 13:51

A teraz hit dotyczący tego auta :-)

Numer VIN: WF0SXXGCDS8Y65331
Numer rejestracyjny: 65HGR8
Data pierwszej rejestracji: 14.11.2008
Kraj zarejestrowania: NL
Numer homologacji (TAN): E13*2001/116*0144, E13*2001/116*0157
Główne funkcje
Data produkcji: 31.10.2008
Model pojazdu: Focus 2008-
Typ nadwozia: Kombi
Wersja: Seria 40
Silnik: 2.0L Duratorq-TDCi (136PS) - DW10
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: LHD FWD
Norma emisji spalin: Emisja spalin poziom IV + DPF
Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar: (+)"NL"
Lakier: Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu: New York / Ebony

Image
Image
Sajmoni
Nowicjusz

Interesujące?
1

Post» 24 Lut 2013, 00:07

POTWIERDZAM, ŻE AUTO AREK Z KOLBUD CZY TEŻ Z JODŁOWNA TO OSZUŚCI!!!

UWAGA NA TEN KOMIS. AUTA WYGLĄDAJĄ PIĘKNIE, ALE MAJĄ COFANE LICZNIKI! OSTATNI PRZYKŁAD W AUTACH JESZCZE W OFERCIE: PASSAT 2008 ROK CR SREBRNY OBECNIE MA 168 TYS KM, A JESZCZE MIESIĄC TEMU 133 TYS KM. KAZDY ZAPYTA PRZECIEZ TO NIE COFANIE KM A DODAWANIE...NIC BARDZIEJ MYLNEGO. TEN PAN TRZYMAL TEGO PASSATA PRZEZ PARE MIESIECY Z PRZEBIEGIEM 133 TYS KM. GDY KTOS CHCIAL ABY PODAL NUMER VIN UNIKAŁ TEGO JAK OGNIA. CENA AUTA NA POCZATKU 42900 + OPŁATY, OBECNIE 38900 + OPŁATY. WIDOCZNIE STWIERDZIŁ, ŻE NIE ZNAJDZIE JELENIA NA NIEGO, Z POWROTEM ZROBIL LICZNIK 168 TYS KM (ZAPEWNE TERAZ ORYGINALNY) I PODAL NUMER VIN. PRZYKŁAD DRUGI TO CZARNY PASSAT Z 2009 ROKU, KTORY JESZCZE MIESIAC TEMU MIAL LEKKO PONAD 100 TYS KM, A OBECNIE JUZ 140 TYS KM... WIDOCZNIE TAKA JEST STRATEGIA TEGO PANA, COFA LICZNIKI, SZUKA JELENIA, JAK SIE NIE UDA ZNOW WRACA DO STANU RZECZYWISTEGO OBNIZAJAC CENE. I TAK SAMO RESZTA AUT. TEMAT SPRAWDZONY. LUDZIE UNIKAJCIE TEGO SPRZEDAWCY!!!! COFANIE LICZNIKOW NIE JEST JESZCZE KARALNE, ALE WPROWADZANIE KUPUJACEGO W BLAD W CELU OSIAGNIECIA KORZYSCI FINANSOWEJ JUZ TAK!!!
MATRIX123
Obserwowany

Auto: jki
Interesujące?
0

Post» 24 Lut 2013, 13:39

Niedawno u Pana z Jodłowna pojawiła się śliczna BMW 5:

[link wygasł]

Pan sprzedaje to z nicka allegro: autka20

OK. miesiąca przed pojawieniem się ślicznej BMW na allegro Pan autka20 robił zakupy na allegro:

[link wygasł]

Kupował również maskę do bmw 5.

Oczywiście nie mam dowodów że to były części potrzebne do naprawy tej bmw którą wystawił no ale cóż tak myśl nasuwa się sama...

PS Ogólnie jak przejrzycie historię zakupów gościa o nicku allegro autka20 to można tam znaleźć inne ciekawe rzeczy :-) a to pas przedni, a to błotnik, a to schowek, a to atrapa do różnych marek samochodów. Natomiast w ogłoszeniach wszystkie auta mają w opisie bezwypadkowe itp.

Zgadzam się również z przedmówcą co do zabawy z przebiegami. Kilka razy widziałem jak to samo auto zmieniało przebieg raz miało większy raz mniejszy i na odwrót.
Sajmoni
Nowicjusz

Interesujące?
1

Post» 27 Lut 2013, 15:14

Odświeżam temat:

Focusik opisywany wyżej i sprzedawany przez Pana z Jodłowna dla przypomnienia link:

[link wygasł]

miał 95 tys przebiegu jeszcze miesiąc temu,

teraz nagle 137 tys. :-)

ale do oryginału jeszcze brakuje.
Sajmoni
Nowicjusz

Interesujące?
0

Post» 24 Cze 2013, 14:31

Małe sprostowanie, wiem , że wiele ludzi o tym nie wie ale bardzo często się zdarza, że auta są kupowane jako nowe przez niemców poza granicami kraju np w blegii, w holandii, a nawet u nas w Polsce i rejestrowane w Niemczech i posiadaja juz później przy dalszej odsprzedaży niemiecki brief, także nie wiem w czym jest problem ? Bo wg mnie nie jest istotne w jakim salonie było kupowane jako nowe ważne jest tylko kto nim tak naprawdę jeździł i w jaki sposób utrzymał auto.
A co do zmian przebiegu ew elementów wyposażenia któregoś tam konkretnego auta to nikt nie wpadł na pomysł, że w przeciągu jednej emisji ogłoszenia/jednej galerii zdjęć można sprzedać 2/3 podobne auta (już nie mówiąc o identycznych) tak aby nie robić i nie pchać się w koszta następnych galerii ? wg mnie inne taktyki w tym momencie nie mają racji bytu.
Bo nie oszukujmy się bardzo często się tak zdarza, że auta są podobne do siebie wizualnie i wyposażeniowo a nawet bardzo często identyczne, oczywiście mowa o tych nowszych rocznikowo i bardzo często pofirmowych, które to pośrednicy odkupują bezpośrednio z firm lub na licytacjach,a potem odprzedawane są już dalej.

Ktoś wyżej napisal "widać interes kwitnie" - hmmm może i kwitnie ale to tylko dlatego, że podstawą w tym biznesie jest dobre, baaaaaaardzo zadbane auto, o które jest teraz ciężko, a przebieg ?! Zawsze można zweryfikować, a my z chęcią udostępniamy zainteresowanemu do weryfikacji co potrzeba gdyż w tym przypadku nie ma co ukrywać, a wszystko da się sprawdzić jeśli zachodzi podejżenie "korekty" :D .

Pozdrawiam Arek.
arq
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1998
Auto: Codzień inny :)
Interesujące?
3

Post» 03 Lip 2013, 17:02

Powyżej opisany przykład Focusa,

ewidentnie wskazuje na konkretną cofke licznika,
a w wytłumaczeniach Pana Arka nie ma o tym ani słowa ciekawe...

Może Pan Arek wytłumaczy przy okazji jakim sposobem auta pofirmowe są w sprzedawane u niego na fakture Vat-marża, gdzie się podział vat?? :-)
Sajmoni
Nowicjusz

Interesujące?
6

Następna

• Galeria motoryzacyjna
    Master Truck
    Fiat 126p, zardzewiały
    Ultima GTR, tył
    Lexus CT 200h
    Katarzyna Glinka, Szkoła Jazdy Renault