Uwaga Oszuści na portalach ogłoszeniowych

27 Lut 2010, 22:18

tusia1982 napisał(a)::cry: Witam ...dołaczyłam dzisiaj do waszego grona...tak ja również zostałam oszukana..jak pisaliście wcześniej Pan był bardzo przekonywującu,ucziwy,dbający o to żebym sie nie narażała na oszustów...wysłał mi umowe przedkupna samochodu...wpłaciłam na jego konto 1000zł ...chociarz i tak coś mnie w środku niepokoiło i wpłacołam tylko 1000 bo on żadał na umowie 2000zł...to okrutne co ten człowiek robi...dorwijmy go i skopmy mu tyłek wszyscy razem...oto link na który musicie uważać...[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] nazywał sie Mieczysław Charewicz,zamieszkały 72-510 Wolin,ul.Słowiańska 34m4 oraz również miał założone konto w Multibanku.....takich pasożytów trzeba sie pozbywać...


Przykro mi że cie oszukano :cry:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

27 Lut 2010, 22:27

tusia1982 napisał(a)::cry: Witam ...dołaczyłam dzisiaj do waszego grona...tak ja również zostałam oszukana..jak pisaliście wcześniej Pan był bardzo przekonywującu,ucziwy,dbający o to żebym sie nie narażała na oszustów...wysłał mi umowe przedkupna samochodu...wpłaciłam na jego konto 1000zł ...chociarz i tak coś mnie w środku niepokoiło i wpłacołam tylko 1000 bo on żadał na umowie 2000zł...to okrutne co ten człowiek robi...dorwijmy go i skopmy mu tyłek wszyscy razem...oto link na który musicie uważać...[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] nazywał sie Mieczysław Charewicz,zamieszkały 72-510 Wolin,ul.Słowiańska 34m4 oraz również miał założone konto w Multibanku.....takich pasożytów trzeba sie pozbywać...


a nie zdziwila cie cena ??? czy jak pisal pare postow wyzej ktos "wyczailas okazje " od dziadka z niemiec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.::AGUARES::.
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: daleko

27 Lut 2010, 22:43

[b]Właściciel zakładu pogrzebowego został ofiarą przestępstwa i za jego prośbą prosiła bym aby nie był łączony ze sprawą.Jeśli ktoś padł ofiarą przestępcy podającego się za pana Mieczysława Charewicza niech zgłosi się na policję.
Przepraszam właściciela zakładu za udostępnienie jego nazwy przedsiębiorstwa na forum i mam prośbę do moderatorów o wykasowanie tego z mojego postu.Pan ten stał się mimowolną ofiarą przestępstwa.
dusiaf
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bielsko-Biała

28 Lut 2010, 17:24

jestem następnym frajerem pt.tanie audi z dostawą pod dom.zaliczka 2000,wysłana umowa rezerwacyjna.wolin ul.słowianska 3b i wyłączony telefon konto w multibanku i ślad po gościu ginie,zastanawiam sie co zrobi policja i prokuratura pewnie lepiej przyczaić się w krzakach ze suszarką i skasować gościa za 20km więcej niż ścigać sk.....li PRZESTROGA dla innych chcących kupić okazyjnie auto od komornika z niemiec itp.brawo p.-CHRYNIEWICZ Z WOLINA albo KOWALSKI zRADOMIA żyją na tym świecie tacy naiwniacy jak ja .w takim państwie jak polska,państwie kolesiów mirków grześków itp.możesz wypłynąć naprawde na szerokie wody mieć tylko nadzieje że sie coś zmieni może nawet na lepsze
saper100
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: konin

02 Mar 2010, 16:06

Witam, ja również dałam się nabrać P. Mieczysławowi Chrewicz, ul. Słowiańska 3A m 4, 75-510 Wolin, następna naiwna, która uwierzyła, że można kupić niedrogie autko Audi A4 2006r, kombi, srebrne za jedyne 34tyś :oops: brak słów na ludzką naiwność!! Wpłaciłam facetowi 2tyś zaliczki i od tego momentu tel głuchy, ani samochodu, a o pieniądzach można zapomnieć!! Zgłosiłam sprawę na Policję i miejmy nadzieję, że oni coś pomogą i złapią naciągacza!!!!!!

Dodano: Czw Mar 04, 2010 17:08
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] przestrzegam przed tym Panem, wszystko tak samo jak wyżej wymienione sytuacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Auta tanio, z młym przebiegiem, full wypas itd.
Janna
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Starogard Gd.

04 Mar 2010, 21:31

Witam cos mi sie wydaje ze pan Mieczysław Charewicz,zamieszkały 72-510 Wolin,ul.Słowiańska 34m4 to ten sam co mnie wrobil tzn Tadeusz Macfałda zamieszkały w Katowicach, także multi-bank 2000 zaliczki i audi A4 mały przebieg wszystko super, opiszcie dokładniej swoje przykłady co mowił jaki mial głos, ja po czesci mu zaufalem starszy mily pan po głosie 45 do55 lat znjacy sie na rzeczy i na nabijaniu ludzi w butelke opanowany nic na siłe tylko dobrze nakierowal mnie abym sam zarezerwowal to auto, a i napiszcie co mowi policja jakie sa szanse na jego złapanie bo o odzyskaniu pieniedzy to nawet nie myslmy pozdrawiam nie załamujcie sie życ trzeba dalej.
ice men
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: malopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

05 Mar 2010, 09:52

Z głosu facet na prawdę sympatyczny, zachęcający do kupna no i zarezerwowania samochodu, można wyczuć że siedzi w tym biznesie już od lat. Na maila przesyła umowy które trzeba wydrukować, wpisać swoje dane, wpłacić pieniądze do Multibank Bre Bank S.A 27 1140 2017 0000 .... .... . Potem odsyła się kopie umowy i dowodu wpłaty na maila P. Charewicza i tak znikają nasze pieniądze i nadzieja na nowe auto :cry: Poszłam na Policje, ale mam czekać, zobaczymy co będzie. Dowiedziałam się, że podobno to konto jest zablokowane, ale czy to prawda, bo jeśli faktycznie będzie mamy szanse na odzyskanie pieniędzy, ale na 100% nie wiem.
Janna
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Starogard Gd.

07 Mar 2010, 11:41

Witam, ja rownie dalam sie oszukac Tadeuszowi Macfalda. Oferta dotyczyla nissana qashqai. Przebieg sprawy identyczny: auto z licytacji w niemczech, jeszcze nie sprowadzony, umowa, wplata zaliczki. Na szczescie zdawalm sobie sprawe z ryzyka, wiec wplacilm tylko 1000zł. Pozniej gosc zniknal :???:
kiniaf
kiniaf
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wielkopolska

07 Mar 2010, 20:29

Co na to policja mowia cos ,jakie szanse co kolwiek czy taki istnieje czy zgadza sie adres zamieszkania????
ice men
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: malopolska

08 Mar 2010, 20:57

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
kolejne ogłoszenie "CHAREWICZA" - tego kto za nim stoi - złodzieja który kradnie dowody, zakłada na nie konto i daje ogłoszenia na otomoto. UWADA LUDZIE szczególnie w zachodniopomorskim - pod koniec lutego był koszalin i prawie wpłaciłem zaliczkę, teraz widze białogard nie dajcie się nabrać NIE MA TAKICH OKAZJI!!!! niestety zmartwię tych którzy kasę wpłacili - niewiele da się zrobić jedynie można po numerze IP dojść do komputera z którego są nadawane ogłoszenia, ale jak znam życie wyjdzie że to jakaś kawiarenka lub mieszkanie wynajmowane - poza tym jesli nawet to jest to mała szkodliwość czynu - chyba że potraktują to jakoś zbiorowo ale kasy i tak raczej nie dostaniecie. nic tylko bawić się w opszukiwanie - szybka kasa.
NATIOLES
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: zachodniopomorskie

08 Mar 2010, 21:57

Uwaga na auta z Oświęcimu.!!! Ten sam oszust!!!

[ Dodano: Wto Mar 09, 2010 07:39 ]
Jeszcze Białogard i Sławno. Ludzie uważajcie nie ma takich okazji. Wszędzie oszust pisze możliwość dotarczenia auta do miejsca zamieszkania. Pamiętajcie najpierw auto potem kasa.
adas 1968
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: warszawa

09 Mar 2010, 08:09

kolejne auta w bialogardzie i sławnie UWAGA
NATIOLES
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: zachodniopomorskie

10 Mar 2010, 10:38

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Samochody w Białogardzie, Sławnie i Prudniku, Audi A3 x2 i jedno A4
Janna
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Starogard Gd.

11 Mar 2010, 07:56

Witam!

Powiedzcie mi czy ten link na dole to jest ten wasz oszust z Gubina?
Jeśli tak to może ktoś z zainteresowanych będzie chciał zrobić pułapkę na niego.
Powiedzmy spotkać się, aby wpłacić mu 5000zł zaliczki i dorwać gościa...
Jeszcze nie zdarzyło mi się nidy być oszukanym, ale widząc ten temat chciałbym jakoś pomóc...

Pozdrawiam

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ostatnio edytowany przez Otom, 12 Mar 2010, 01:09, edytowano w sumie 1 raz
Otom
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Internet

11 Mar 2010, 14:06

Witam wszystkich serdecznie! Ostatnio mam obawy że padłam ofiarom oszustwa na oto moto od 2 dni Pan od sprowadzenia auta nie odbiera ode mnie telefonów.Wpłaciłam 3000 zaliczki na auto.Wysłał mi umowe i dowód osobisty...niby wszystko grało. Mam do was prośbę czy możecie mi wysłać umowe którą wam wysłał muszę się przekonać czy to ta sama umowa i czy to ten sam człowiek jeśli tak zgłosze to...pozdrawiam... [email widoczny po zalogowaniu]
kataryna86
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wałbrzych