Uwaga Oszuści na portalach ogłoszeniowych

13 Lip 2014, 22:20

Witam Ja tez zostałem oszukany odezwe sie jutro wieczorem
jurek66
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 07 02 1966
Auto: kia
Paliwo: Diesel

14 Lip 2014, 00:57

Witam
Ja już zgłosiłam popełnienie przestępstwa na policji /z art.248 kk/.Dość długo trwało to pisanie protokołu, ale podałam jego adres e-mailowy, bo zaczną od ustalenia IP z jakiego do mnie wysyłał informacje i dawał ogłoszenia. Policjant powiedział, że im więcej danych, tym większa szansa na złapanie łachudry. Jeśli będą chcieli jakieś namiary, to mogę na Was liczyć? A swoją drogą jaką kanalią trzeba być, żeby oszukać nawet kalekę /wiedział o tym/.Pozdrawiam A.Ż.
zukanna
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 20 01 1978
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Subaru Forester
Silnik: 2,5 B+LPG 170KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

22 Lip 2014, 22:57

Witam
Oszusci na otomoto znowu się pojawili, auta , ktore wystawili znajdują sie w komisach w szwecji i sa dużo droższe
IwonaG
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nie mam

22 Lip 2014, 23:38

Jutro nawiążę z nimi kontakt to podam więcej informacji, chociaż nie wiem co to da, jak informowałam wczesniej o Autocars Adam Lepiarz to dopier po 10 dniach ktoś się zorientował, że został oszukany ech......szkoda, że wcześniej nie przeczytaliście uważnie tego forum
IwonaG
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nie mam

25 Lip 2014, 15:02

Daj pilnie linka lub numer do ogłoszenia - ja to przekażę do oficera prowadzącego moją sprawę

Krzysiek
kaj1964
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Peugeot 307

28 Lip 2014, 12:19

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]. Takich aut mają kilkanaście
IwonaG
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Autentyczny i komfortowy SUV na drogę i w teren
    Duster zyskał wyposażenie, które ułatwia mu poruszanie się zarówno w mieście, jak i z dala od przetartych szlaków. Zachowuje doskonałą zdolność do pokonywania przeszkód terenowych, która ...

28 Lip 2014, 18:25

WITAM
miałem podobną do Pana sytuację, zakupiłem samochód od pani Nicol z ul. Żorskiej 15 w Poznaniu
po ujechaniu 30 km rozpadł mi się silnik na autostradzie. Kiedy zadzwoniłem do tej Pani powiedziałam mi że ona nie daje gwarancji nawet do bramy. Akcja z ubezpieczeniem powtórzyła się też w moim przypadku.
Proszę mi napisać jak Pan rozwiązał tą sprawę ze swoim autem, czy dochodził się Pan roszczeń na drodze sądowej.
Proszę o zwrotną wiadomość
wojcie123
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 24 01 1975
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Peugot
Silnik: 2200
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

30 Lip 2014, 10:34

jak kupiłeś to na papierze powinieneś mieć taką informację " kupujący ma informację o stanie pojazdu", i tutaj mówił bym że o stanie technicznym zostałem poinformowany lecz nie o słabym stanie technicznym silnika" i próbować się od tego odwołać
speedy62
Początkujący
 
Posty: 165
Prawo jazdy: 15 07 2003
Auto: Ford Mondeo

24 Sie 2014, 18:16

witam , nie chce mi się przepisywać wszystkiego ze stronki w tym dziale : import aut z Hiszpanii, tam też sporo nazwisk oszustów , bezczelność bo pogoniłem p. Martinez dwa dni temu a dzisiaj ktoś przeczytał (na szczęście) tę stronkę , bo dwa dni później chciała mu wcisnąć inne auto , oczywiście znowu po niebotycznie niskiej cenie. Zwróćcie uwagę : jak się tylko odezwiecie mailem to ogłoszenie od razu wygasa . I następna sprawa : chcą by wysyłać im skan dowodu , bo potrzebny adres dostawy , te skany potem wysyłają , by się uwiarygodnić w oczach następnej "ofiary".
Pamiętać świętą zasadę : AUTO - WIDZĘ , SPRAWDZAM , KUPUJĘ .
hunting1
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: suzuki

24 Sie 2014, 18:30

DO ADMINA
taka propozycja , bo tych stron niedługo już 100 będzie , a oszuści , nazwiska , powtarzają się i nie sposób przed kupnem wszystko przeczytać - może jakaś podstronka , odnośnik , gdzie tylko suche dane osobowe tych oszustów , każdy "zainteresowany" mógłby wrzucić . Pomogło by to wielu ludziom - po prostu stwórzmy własny bank szybkiej informacji. Taka obywatelska pomoc.
hunting1
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: suzuki

03 Wrz 2014, 07:42

Adam Szulta z Ciechocinka! Oszust jakich mało! Ostatnio kupiłam samochód z pozoru wydawało się wszystko ok, ale jak ściągnęliśmy zderzak z przodu to okazało się że samochód był aż spawany! Jak tak można! Ponadto Pan ma pensjonat w Ciechocinku - jeśli oferuje takie usługi jak sprzedaje samochody to ja bardzo serdecznie przepraszam!

Mam nadzieję że nikt się na niego nie natchnie, ponieważ ja dzwoniąc do niego i oczekująć wyjaśnień usłyszałam że wszystko widziałam a świadków nie mam!

Krętacz, oszust i degenerat!!
kosa435
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Toyota Yaris

05 Wrz 2014, 12:56

Chyba także padłem jego ofiarą. Zgłaszam sprawę na policję.
wojtek123
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: skoda

05 Wrz 2014, 13:59

Szulty? Niby Pan bardzo sympatyczny ale Adam Szulta to oszust i nikt mi tego nie powie. Po interwencji teloeonicznej powiedział że wszystko widzeliśmy a sam o wszystkim nam powiedział i nikt ni może poświadczyć że było inaczej! Więc ja przepraszam - czy tak ma wyglądać kupno samochodu że będziemy jeździć z rzeczoznawcą lub masą świadków? Masakra jakaś!
kosa435
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Toyota Yaris

05 Wrz 2014, 14:02

Nie, nie Szulta. Pan Jan Tadeusz Janko z Katowic. Auta ze Szwecji
wojtek123
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: skoda

18 Paź 2014, 10:08

a co z oszustwem ze styczna z firmy marpolbud
toyota
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: nie mam
Paliwo: Inne