Uwaga. Zamykane są drogi z powodu powodzi

Uwaga. Zamykane są drogi z powodu powodzi

17 Sty 2011, 17:00

Zalana jest DK10, a dokładnie obwodnica Wawrzyska. Ruch jest kierowany przez centrum Wawrzyska. Woda zalewa również DK25 w Mikorzynie. Narazie jest tam wprowadzony ruch wahadłowy. Zalane są równiez drogi powiatowe Grażyna-Nacław, Drawsko-Krzyż Wlkp. i Łęczyca-Puszczykowo.
Poziom wody największych rzek regionu Warty i Prosny są ponad stanem alarmowym i nadal rosną. W wielu miejscowościach trwa ewakuacja. Należy więc liczyć się z utrudnieniami.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Uwaga. Zamykane są drogi z powodu powodzi

21 Sty 2011, 12:43

szczerze to nie wiedziałem, że zimą też powinniśmy się bać powodzi. teraz widzę jak bardzo sie myliłem :-(
Klaudio
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006