Uznanie jazdy samochodem służbowym a Oc

Uznanie jazdy samochodem służbowym a Oc

14 Paź 2016, 20:22

Witam serdecznie,

Mam pytanie miałem swój samochód ubezpieczony na siebie 40% zniżek, później przez ponad 5 lat jeździłem autem służbowym i zniżki przepadły. Teraz rozglądam się za własnym samochodem - podobno kiedyś była możliwość uznania zniżek na podstawie oświadczenia od pracodawcy potwierdzającego, że w latach np. 2011 - 2016 użytkowałem ciągle samochód służbowy o takim i takim VIN takim i takim NR Rejestracyjnym robiąc bezkolizyjnie ponad 140 tyś km. Pytałem w dwóch czy trzech firmach ubezpieczeniowych ale nie ma takiej opcji. Czy ktoś może wie czy jest jeszcze taka możliwość ew u jakiego ubezpieczyciela?

Dzięki za pomoc,
Pozdrawiam
krolik88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 01 2005
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda 440 Spartak, 1958 rok
      1/4 mili Bemowo
      Honda Civic V
      Bmw E30 Coupe podczas driftu