Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

22 Kwi 2010, 13:45

Witam,
Mam pewien dylemat co do zakupu auta. Posiadam Opla Vectre A 1.7 TD i jest to samochód który jest praktycznie nie do zdarcia (oczywiscie znalazłby się kat który by ją zdarł) silnik ma ponad 240tys km i pracuje idealnie jedyne wymiany to wyiany oleju. Lecz nie ma się co oszukwiać chciałbym coś mocniejszego.
I tu jest moje pytanie:
Czy warto kupić Vectre A z silnikem 2.0 16V 150km + LPG? Wiem jak pod wzgledem budy vectra ssie zachowuje tzn zawieszenie itd, chodzi mi wyłącznie o śilnik, spalanie, mankamenty itp. czy może lepej kupic z nieco slabsza jednostka 2.0 8V 115KM?
mateusik18
Nowicjusz

Miejscowość: Zamość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili