Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

22 Kwi 2010, 13:45

Witam,
Mam pewien dylemat co do zakupu auta. Posiadam Opla Vectre A 1.7 TD i jest to samochód który jest praktycznie nie do zdarcia (oczywiscie znalazłby się kat który by ją zdarł) silnik ma ponad 240tys km i pracuje idealnie jedyne wymiany to wyiany oleju. Lecz nie ma się co oszukwiać chciałbym coś mocniejszego.
I tu jest moje pytanie:
Czy warto kupić Vectre A z silnikem 2.0 16V 150km + LPG? Wiem jak pod wzgledem budy vectra ssie zachowuje tzn zawieszenie itd, chodzi mi wyłącznie o śilnik, spalanie, mankamenty itp. czy może lepej kupic z nieco slabsza jednostka 2.0 8V 115KM?
mateusik18
Nowicjusz

Miejscowość: Zamość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód