Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

22 Kwi 2010, 13:45

Witam,
Mam pewien dylemat co do zakupu auta. Posiadam Opla Vectre A 1.7 TD i jest to samochód który jest praktycznie nie do zdarcia (oczywiscie znalazłby się kat który by ją zdarł) silnik ma ponad 240tys km i pracuje idealnie jedyne wymiany to wyiany oleju. Lecz nie ma się co oszukwiać chciałbym coś mocniejszego.
I tu jest moje pytanie:
Czy warto kupić Vectre A z silnikem 2.0 16V 150km + LPG? Wiem jak pod wzgledem budy vectra ssie zachowuje tzn zawieszenie itd, chodzi mi wyłącznie o śilnik, spalanie, mankamenty itp. czy może lepej kupic z nieco slabsza jednostka 2.0 8V 115KM?
mateusik18
Nowicjusz

Miejscowość: Zamość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DKW F5 wóz strażacki, 1936 rok, wyposażenie
      Volkswagen Group Polska
      Porsche Cayman, Adam Kornacki
      Animacja 3D, samochód