Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

22 Kwi 2010, 13:45

Witam,
Mam pewien dylemat co do zakupu auta. Posiadam Opla Vectre A 1.7 TD i jest to samochód który jest praktycznie nie do zdarcia (oczywiscie znalazłby się kat który by ją zdarł) silnik ma ponad 240tys km i pracuje idealnie jedyne wymiany to wyiany oleju. Lecz nie ma się co oszukwiać chciałbym coś mocniejszego.
I tu jest moje pytanie:
Czy warto kupić Vectre A z silnikem 2.0 16V 150km + LPG? Wiem jak pod wzgledem budy vectra ssie zachowuje tzn zawieszenie itd, chodzi mi wyłącznie o śilnik, spalanie, mankamenty itp. czy może lepej kupic z nieco slabsza jednostka 2.0 8V 115KM?
mateusik18
Nowicjusz

Miejscowość: Zamość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie
    Kompaktowy SUV spod znaku czterech pierścieni zapewnił sobie najwyższe wyróżnienie w kategorii "Excellent Product Design – Transportation". "Audi Q2 zaskakuje niezależną stylistyką. To nie jest tylko mniejsza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Białe alufelgi
      Lexus IS Sriracha, hot button
      Men's Day 2010
      Chicago Auto Show 2008