Vectra B 1.6 16V - ogłoszenie

Re: Vectra B 1.6 16V - ogłoszenie

21 Kwi 2014, 13:33

Jak ta Ibiza z linku jest Cupra to ja jestem święty mikołaj :roll: ogólnie wygląda nieżle tylko cena troche niska.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

21 Kwi 2014, 14:35

haha dobra panowie, ale to nie ja ogłoszenie dodawałem, więc jaka to Cupra trzeba by właściciela zapytać :P pytanie raczej czy w tej cenie opłaca się to wgl. oglądać, czy w ogóle myśleć o Ibizie z roku ~2000 w cenie do 6 tyś. czy to raczej same trupy, a jeśli nie trupy to na co zwracać uwagę itd.
Aster
Nowicjusz

Auto: VW Golf III

21 Kwi 2014, 15:52

Myśle że coś powinieneś kupic.
Tutaj masz ładną [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006