Vectra B czy Rover 400

03 Sty 2010, 23:05

Mam do wyboru 2 oferty i niewiem którą wybrać:
1. Vectra B '97 2.0 DTI 16V 140tys HB
2. Rover 420 '99 2.0 TDI 175tys Sedan

Rover ma dodatkowo jeszcze alufelgi i skórzaną tapicerkę, ale na to to patrzę w drugiej kolejności. Raczej skłaniam się ku roverowi (młodszy i lepsze trochę wyposażenie). Vectra z zewnątrz jest ładna ale w środku już niekoniecznie. Który według was lepiej wybrać? Tylko nie proponujcie mi golfów i starych BMW po trzecim niemcu. Raczej wybieram między tymi konkretnymi modelami bo nic ładniejszego w tej cenie niema.
bartkam
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: polska

04 Sty 2010, 08:50

W Viki to Ci się chyba jedynka z czwórką przestawiły w przebiegu?
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

04 Sty 2010, 12:57

bartkam napisał(a):Mam do wyboru 2 oferty i niewiem którą wybrać:
1. Vectra B '97 2.0 DTI 16V 140tys HB
2. Rover 420 '99 2.0 TDI 175tys Sedan

Rover ma dodatkowo jeszcze alufelgi i skórzaną tapicerkę, ale na to to patrzę w drugiej kolejności. Raczej skłaniam się ku roverowi (młodszy i lepsze trochę wyposażenie). Vectra z zewnątrz jest ładna ale w środku już niekoniecznie. Który według was lepiej wybrać? Tylko nie proponujcie mi golfów i starych BMW po trzecim niemcu. Raczej wybieram między tymi konkretnymi modelami bo nic ładniejszego w tej cenie niema.


napewno nie vectra z silnikiem 2,0 dti wyjatkowo nie udane konstrukcje cechujace sie wysokim spalaniem i smieszna moca, jesli zwracasz uwage na stylistyke napewno rover lepiej ci sie spodoba bo jest to samochod z klasa i brytyjskim wyczuciem smaku, opel natomiast w srodku jest bardzo tepy i nudny

co do awaryjnosci to wogole tdi nie polecam bo sa pod duzym znakiem zapytania podczas wiekszej awarii co w roverach podobno dzieje sie bardzo rzadko , ze cena czesci zamiennych cie zabije
halsky11