Vectra c 2.0 dti + serwis po zakupie

vectra c 2.0 dti + serwis po zakupie

01 Maj 2016, 21:35

Witam, moją uwagę przykuła pewna oferta z allegro:

[link wygasł]

Mało informacji żeby cokolwiek stwierdzić. Co o tym myślicie ? Nie za tania jak na podany przebieg ? W dodatku diesel.

Mam jeszcze jedno pytanie. Ile bym musiał szykować kasy żeby taką vectre wstawić do serwisu i poregenerować/powymieniać części żeby jeździć spokojnie ? Jak ktoś może niech przybliży mi koszty regeneracji części w tym silniku (turbina, dwumasa, wtryski itp)
mikolajit
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault megane I

Re: vectra c 2.0 dti + serwis po zakupie

01 Maj 2016, 21:50

2,0 DTI to lipny silnik. Szkoda zachodu. Sama pompa, która się psuje to 2500-3000zł
Cena jak za Vectrę B, a nie C
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 44
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006