Vectra C czy Mondeo Mk4 pomocy!

Vectra C czy Mondeo Mk4 pomocy!

19 Cze 2016, 09:04

Witam. Chce kupic auto , mam na to przeznaczone max 30 tys, zastanawiam sie nad Opel Vectra C , Ford Mondeo Mk4 , (szukam sedana) jesli ktos ktos uzytkowal te auta czekam na opinie i podanie dobrych i mocnych silnikow, raz na miesiac bede jezdzil trase 1100km a tak to miasto i okolice czasem wyjazd do 100km sie trafi, takze rocznie okolo 15-20tys km. I zastanawiam sie nad disel (nigdy nie mialem) czy moze benyna + gaz ? Doradzcie cos bo to dopiero moje 2 auto ,moze wy cos mi polecicie ? :) i prosze o sensowne odpowiedzi.
Cycu0906
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 05 2009
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 1.8 16v
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Vectra C czy Mondeo Mk4 pomocy!

19 Cze 2016, 09:35

Vectra C to konkurencja Mondeo Mk3. Mk4 bije ją na łopatki, więc wybór prosty. Jedyny minus taki że z gazem bym nie ryzykował a jak większość po mieście to diesel też się nie nada. Jeśli nie planujesz wydawać całego budżetu to można też poszukać 2.5 v6 w Mk3 za 15-20k i założyć gaz.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili