Video CV - 5000 w 2 tygodnie?

Video CV - 5000 w 2 tygodnie?

17 Sty 2016, 18:05

Biorę udział w konkursie PZU, w którym mogę wygrać staż :) Zapraszam do obejżenia mojego kreatywnego video CV - może zainspiruje Cię do nagrania własnego, a jeśli się spodobało to proszę o głos - wystarczy kliknąć "Zagłosuj", poczekać na przeładowanie strony i "Głosuj" w aplikacji:
[link wygasł] - jeśli mogę się jakoś zrewanżować to piszcie, bo mam włączoną obserwację tego tematu i będę odpowiadał :) Głosować można do 26.01.2016.
AMOK
Obserwowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy od: 15 02 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Hyundai Coupe
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 200SX S13 - 500+ KM, 500+ NM
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Riders Wojna Północ-Południe 2011
      Rage-Race start 2010