Vip Auto w Konstancinie pod Warszawą - omijajcie z daleka!

Vip Auto w Konstancinie pod Warszawą - omijajcie z daleka!

31 Paź 2009, 20:17

ASO Vip Auto w Konstancinie serwisuje Saaba, Dodge, Chrysler, Jeep.
Pojechałem do nich na przegląd auta przed zakupem. Powiedzieli, że wszystko jest ok, więc kupiłem samochód. Tydzień później padła automatyczna skrzynia biegów. Doprowadzenie auta do stanu używalności kosztowało mnie dodatkowo prawie 50% ceny samochodu. Nigdy nie straciłem tylu pieniędzy. Zdolni i profesjonalni mechanicy z ASO Vip Auto w Kontancinie nie sprawdzili na przeglądzie oleju w skrzyni biegów - miał kolor rdzy. Wystarczyło to sprawdzić i nie byłoby problemu - nie kupiłbym samochodu. Nie przyznają się do winy, twierdzą że olej sprawdzili... Jak niekompetentny musiał być w takim razie mechanik, który nie zauważył jakiego koloru oleju?? Nie uznali reklamacji ani racji Rzecznika Konsumentów.
berek
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Vip Auto w Konstancinie pod Warszawą - omijajcie z dalek

15 Lis 2009, 19:39

O stary, to walcz. Nie poddawaj się. Masz fakturę daj ich do sądu, prokuratury, do gazet. Takie numery żeby robił ASO to naprawdę szczyt. Chyba przestanę kupować używane samochody.
czeslaww
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Vip Auto w Konstancinie pod Warszawą - omijajcie z dalek

15 Lis 2009, 19:51

O ASO słyszałem w TVN Turbo że podobno też tak gościa wkręcili...
Jeżeli chiałbyś dowiedzieć się wiecej to pisz !!
Tuning001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006