VITO 112cdi problem ASB

VITO 112cdi problem ASB

24 Cze 2010, 21:36

Czesc mam maly problem z automatem we vito, problem o tyle wiekszy ze jestem we francji i nie mam zamiaru tu nic naprawiac. problem polega na tym ze na biegu D przy 2500 obrotow w zwyz nie chce mi 5tka wskoczzyc.wskakuje tak do 2300 obr/min tyle ze to troche dokuczliwe na autostradzie bo jak mi zredukuje to pozniej jest problem zeby wskoczyla- musze zwalniac do 75km/h i wskakuje. powiedzcie co jest grane.....aha niedawno mialem wymiane oleju- bez filtra bo jest w srodku skrzyni. olej o tych samych parametrach. aha wolno w czasie jazdy na chwile wrzucic z D na N ?? pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi
przemBe
Nowicjusz

Miejscowość: KALISZ

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód