Volkswagen Golf 4

Volkswagen Golf 4

11 Gru 2011, 14:46

Cześć.
Mam zamiar kupić Golfa 4 i w tym celu mam do was 2 pytanka. Który silnik jest lepszy 1.4 czy 1.6 chodzi o benzynę bo diesla nie chcę. I jak w tym aucie z karoserią chodzi mi o blachę (wytrzymałość) i wytrzymałość płyty podłogowej.
Borys9366
Nowicjusz

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 1.1 55KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Volkswagen Golf 4

12 Gru 2011, 11:26

Oba silniki są udane,tylko 1,4 nie nadaje sie do Golfa IV... raczej do Polo lub Fabii... Tak więc 1,6 będzie to silnik "minimum" dla IV-ki. :wink:
Co do twojego drugiego pytania.Nie sądzisz ,że Vw wypuścił swój kolejny legendarny model jakim jest Golf IV na wadliwej płycie podłogowej.Co do korozji...jak bity to może wyleźć w każdym aucie. Golf IV na pewno lepiej wyglada pod tym kątem niż III-ka więc nie jest źle choć do blachy np:Fiata trochę mu brakuje. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili