Volkswagen jetta vs volvo s40

volkswagen jetta vs volvo s40

24 Lut 2016, 23:45

Witam Wszystkich ! Mam pewien problem z zakupem auta ponieważ podobają mi się 2 samochody a mianowicie
[link wygasł]
[link wygasł]
i rzecz polega na tym który z nich wybrać ponieważ 2 mi się podobają a 2 nie kupie! Miałbym do Was prośbę koledzy i koleżanki żebyście podzielili się swoim zdaniem który samochód wybrać Czekam na Wasze opinie i mam taka nadzieję że dzięki waszemu zdaniu , i waszym argumentom uda mi się na coś zdecydować
rafaello88
Nowicjusz

Auto: niemam

Re: volkswagen jetta vs volvo s40

25 Lut 2016, 00:10

Roczne przebiegi? Własne preferencje? Budżet? Napis z coś więcej

Równie dobrze mogę zapytać czy polecasz owsiankę czy sushi...
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: volkswagen jetta vs volvo s40

25 Lut 2016, 04:57

Volvo z linku przed liftowe, cena trochę zawyżona, szkoda że nie ma zdjęć środka. Co do kosztów eksploatacji to będziesz mile zaskoczony o ile trafisz na zadbany egzemplarz. Jest sporo zamienników, zawieszenie od Forda. Dobry, komfortowy samochód. W tym budżecie szukałbym czegoś po lifcie.
Szukasz nowego Volvo lub Forda, nie wiesz które?
Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu wymarzonego Volvo,
Chcesz porównać oferty dealerów?
Mogę pomóc, zawsze znajdzie się lepsza oferta ;)
pisz PW.
Rom33
Zaawansowany

Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy od: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili